Żużel - Best Speedway Tv

Mariusz Staszewski i Kamil Brzozowski na dłużej w Ostrowie Wielkopolskim | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Mariusz Staszewski

Mariusz Staszewski i Kamil Brzozowski na dłużej w Ostrowie Wielkopolskim

Mariusz Staszewski i Kamil Brzozowski na dłużej w Ostrowie Wielkopolskim

Mariusz Staszewski i Kamil Brzozowski w sezonie 2023 nadal będą pracować w Ostrowie Wielkopolskim. Pierwszy z nich odpowiedzialny będzie za szkolenie pierwszej drużyny, a drugi będzie trenerem drużyny U-24.

Mariusz Staszewski w klubie z Ostrowa Wielkopolskiego pracuje od 2017 roku i wprowadził drużynę do PGE Ekstraligi. Po spadku klubu, wiele spekulowano na temat jego przyszłości, jednak wszelkie wątpliwości zostały rozwiane podczas prezentacji ekipy z Ostrowa Wielkopolskiego w Ostrowskim Centrum Kultury.

– Dziękujemy za obecność na prezentacji w Ostrowskim Centrum Kultury. Jak już wiecie, na kolejny sezon zostaje z nami trener Mariusz Staszewski, a nasz zespół wystartuje w sezonie 2023 także w rozgrywkach U-24 Ekstraliga. To będzie podwójna dawka żużlowych emocji. Dziś ciąg dalszy żużlowego grudniowego weekendu. Odwiedzamy jednego z naszych sponsorów, a wieczorem dziękujemy sponsorom i partnerom za pomoc i wsparcie w sezonie 2022 – taką informację zamieścił klub na swoich social mediach.

Fundacja Polskiego Związku Motorowego ma już 15 lat

Kamil Brzozowski do klubu dołączył w 2022 roku, kiedy to został trenerem drużyny U-24. Jego praca bardzo szybko przyniosła efekty, bowiem klub z Ostrowa Wielkopolskiego wygrał pierwszą edycję U24 Ekstraligi. Co ważne, włodarze klubu zdecydowali, że zespół wystartuje w sezonie 2023 także w rozgrywkach U-24 Ekstraligi.

Fot. Anna Kłopocka / TŻ Ostrovia

ODWIEDŹ MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV NA KANALE YouTube

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×