Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie! Zobacz jego niesamowitą akcję charytatywną!

Red Bull Speed Ways
Fot. Taylor Lanning

Autor: Redakcja

Maciej Janowski zostaje w Betard Sparcie! Zobacz jego niesamowitą akcję charytatywną!

Betard Sparta Wrocław ogłosiła, że ich długoletni zawodnik, Maciej Janowski, pozostaje w klubie na kolejny sezon. To ważne wydarzenie dla drużyny, która postanowiła podkreślić tę decyzję wyjątkową akcją, zachęcającą do wsparcia Ekostraży oraz adopcji zwierząt.

Wcześniej zaprezentowano Bartłomieja Kowalskiego, który wcielił się w rolę agenta stylizowanego na Jamesa Bonda, a spartanie postawili na filmową akcję, zaś dzisiaj głównym bohaterem był Maciej Janowski. Nie tylko ogłoszono jego pozostanie w klubie na kolejne rozgrywki, ale także zaangażowano go w kampanię pomocy zwierzętom.

Instagram WTS Sparta Wrocław

Janowski, znany z regularnego wsparcia dla działań charytatywnych, przyjął główną rolę w filmie zachęcającym do adopcji zwierząt. Jego zaangażowanie w pomoc potrzebującym zyskało szerokie uznanie, a teraz stanowi integralną część kampanii Betard Sparty.

Warto podkreślić, że oprócz Janowskiego, w składzie wicemistrzów Polski na kolejny rok znajdą się również znani zawodnicy: Tai Woffinden, Daniel Bewley, Artiom Łaguta, Bartłomiej Kowalski, Filip Seniuk i Kacper Andrzejewski. To zestawienie zapowiada kolejne emocjonujące rozgrywki, a dla „Magica”, czyli Macieja Janowskiego, będzie to już szesnasty sezon w barwach Betard Sparty.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *