Przejdź do treści
Aktualności/Krajowa Liga Żużlowa

Lider Kolejarza Opole pożegnał się z kibicami. Pojedzie w 1. Lidze Żużlowej

Oskar Polis
Fot. Roman Biliński

Autor: Krzysztof Choroszy

Lider Kolejarza Opole pożegnał się z kibicami. Pojedzie w 1. Lidze Żużlowej

W ostatnim czasie pojawiało się coraz więcej informacji o tym, że Oskar Polis po długim czasie spędzonym na jeździe w 2. Lidze Żużlowej opuści drużynę Kolejarza Opole. Lider opolan chciałby spróbować sił w wyższej lidze. Zawodnik poinformował swoich fanów o swojej decyzji.

Oskar Polis w Opolu spędził 6 lat, będąc filarem zespołu Kolejarza, na którym opierali oni swój skład. Z nim w składzie nie udało im się jednak awansować do 1. Ligi Żużlowej, co spowodowało odejście żużlowca ze względu na chęci jazdy na wyższym poziomie. Dzisiaj zawodnik w mediach społecznościowych opublikował wpis, w którym podziękował kibicom za cały okres spędzony w stolicy województwa Opolskiego, jednocześnie zapewniając, że zawsze dobrze będzie wspomniał swoją przygodę w Kolejarzu.

Jeden z najlepszycj zawodników 2. Ligi Żużlowej przymierzany jest do drużyny Orła Łódź, w którym najprawdopodobniej pojedzie w 2024 roku. W minionym sezonie wykrecił średnią na poziomie 2,214.Biorąc uwagę to, jak prezentował się Polis na najniższym szczeblu rozgrywek, to może on być solidnym punktem zespołu z Łodzi.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *