Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Kołodziej zastąpi kontuzjowanego Dominika Kuberę w Debreczynie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Janusz Kołodziej zastąpi kontuzjowanego Dominika Kuberę w Debreczynie

Kołodziej

Janusz Kołodziej zastąpi kontuzjowanego Dominika Kuberę w Debreczynie

Kontuzja Dominika Kubery mocno pokrzyżowała mu plany. Zawodnik Platinum Motoru Lublin miał wystartować m.in. w eliminacjach do cyklu Speedway Grand Prix 2024. Już wiemy, że to się nie wydarzy, lecz z kadry wyznaczono już zastępstwo za wychowanka Unii Leszno.

Jason Doyle po wysokiej porażce w Lublinie: Wiemy, że musimy wygrać z Gorzowem

Turniej eliminacyjny do przyszłorocznego SGP odbędzie się 29 maja w Debreczynie. Miejsce Dominika Kubery zajmie Janusz Kołodziej, który miał już okazję ścigać się wśród najlepszych zawodników świata. Swoją postawą i formą pokazuje, że zasługuje na miejsce wśród elity. O nie znów będzie mógł powalczyć.

Przystankiem na drodze kapitana Fogo Unii Leszno będzie węgierski Debreczyn. Oprócz niego w rundach eliminacyjnych wystąpią: Bartosz Smektała, Szymon Woźniak (27 maja w Żarnovicy), Piotr Pawlicki (27 maja w Lonigo) oraz Przemysław Pawlicki (28 maja w Abensbergu).

Fot. Paweł Wilczyński

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×