Żużel - Best Speedway Tv

Jason Doyle po wysokiej porażce w Lublinie: Wiemy, że musimy wygrać z Gorzowem | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jason Doyle po wysokiej porażce w Lublinie: Wiemy, że musimy wygrać z Gorzowem

Jason Doyle

Jason Doyle po wysokiej porażce w Lublinie: Wiemy, że musimy wygrać z Gorzowem

Cellfast Wilki Krosno po świetnym początku sezonu zostały nieco sprowadzone na ziemie w dwóch ostatnich meczach wyjazdowych. Zarówno w Częstochowie, jak i w Lublinie Krośnianie przegrali aż 56:34. Po meczu z aktualnym mistrzem Polski poprosiliśmy o komentarz Jasona Doyle’a.

Andrzej Lebiediew dla Best Speedway Tv – “byliśmy słabi i ja byłem słaby”

Australijczyk nie może zaliczyć wczorajszego spotkania do udanych. Nie dość, że nie pomógł zbytnio zespołowi, to jeszcze zaliczył nieprzyjemny upadek w jedenastym wyścigu. Jak sam mówi, obyło się bez żadnych urazów.

Wszystko w porządku. To część żużla. Nie wystartowałem najlepiej, Jarek złożył się w łuk, ja trafiłem na jego tylne koło i upadłem. To część ścigania i miejmy nadzieję, że już się to nie wydarzy w przyszłości. […] Jarek oczywiście nie powinien być wykluczony. To był pierwszy łuk, tor był po sporych opadach, a i tak myślę, że w Lublinie bardzo dobrze go przygotowali. – powiedział Jason Doyle.

38-latek zdobył 8 punktów z jednym bonusem w pięciu startach. Nie był jednak w stanie wygrać żadnego wyścigu. Sam Jason Doyle zdaje sobie sprawę z tego, że nie były to dobre zawody w jego wykonaniu.

Od samego początku mieliśmy problemy. Dziś jeśli nie wystartowałeś dobrze, było bardzo ciężko potem wyprzedzić. Nie miałem w ogóle prędkości, to był bardzo zły wieczór dla mnie.

Cellfast Wilki Krosno mają na swoim koncie dwa domowe zwycięstwa. W najbliższy weekend powalczą o trzecie. Mecz z ebut.pl Stalą Gorzów może być kluczowy dla losów Wilków.

Reklamy

Mieliśmy dobry początek sezonu, ale teraz mieliśmy dwa bardzo trudne wyjazdy do Częstochowy i do Lublina. Wiemy, że musimy wygrać domowy mecz w przyszłym tygodniu z Gorzowem i miejmy nadzieję, że będziemy w Ekstralidze w przyszłym sezonie. – zakończył Jason Doyle.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV DZIŚ NA ŻYWO

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×