Żużel - Best Speedway Tv

Kolejarz Rawicz odwieszony przez GKSŻ! Klub poinformował o sytuacji | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kolejarz Rawicz odwieszony przez GKSŻ! Klub poinformował o sytuacji

Kolejarz Rawicz

Kolejarz Rawicz odwieszony przez GKSŻ! Klub poinformował o sytuacji

Wczoraj żużlowe środowisko obiegła informacja o zawieszeniu przez GKSŻ Kolejarza Rawicz. Powodem kary miałyby być różne, jednak chodziło między innymi o finanse zespołu z Rawicza, który podobno miał mieć długi. Dużo kibiców zastanawiało się, co dalej z ligowym żużlem w Rawiczu.

Dzisiaj klub za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku poinformował, że prawie po jednym dniu kara finansowa została uregulowana, a GKSŻ odwiesił zespół Kolejarza Rawicz, co sprawia, że nadal rawicka drużyna istnieje. Co ciekawe możemy przeczytać o tym, co przyczyniło się do zawieszenia “Niedźwiadków”, a chodzi tutaj o racę, które kibice odpalali podczas domowych spotkań na stadionie im. Floriana Kapały.

Mimo odwieszenia rawickiego zespołu, nadal nie wiemy, co z przyszłością ligowego żużla w Rawiczu. Pewne jest, że w przyszłym roku będzie istniała tam akademia, gdzie młodzi żużlowcy będą mogli stawiać pierwsze kroki w dyscyplinie. Skład ligowy stoi jednak pod ogromnym znakiem zapytania, o którym dowiemy się na pewno w najbliższych miesiącach.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×