Żużel - Best Speedway Tv

Drugoligowy klub zawieszony przez GKSŻ! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Drugoligowy klub zawieszony przez GKSŻ!

Drugoligowy klub

Drugoligowy klub zawieszony przez GKSŻ!

W najnowszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego mieliśmy poznać tylko obsady sędziowskie kolejnych rund Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Jak się jednak okazało, w dniu 6 września GKSŻ zawiesiła jeden klub 2. Ligi Żużlowej.

Mowa o Metalice Recycling Kolejarzu Rawicz. Zgodnie z krótką argumentacją GKSŻ, klub z Rawicza został zawieszony w dniu 6 września 2023 ze względu na “niewykonanie orzeczeń GKSŻ“.

O problemach rawickiego klubu wiadomo nie od dziś. Ostatnie mecze sezonu drużyna jechała w oszczędnościowym składzie i pod coraz większym znakiem zapytania stoi ligowa przyszłość klubu.

Kolejarz zakończył drugoligowe rozgrywki na ostatnim miejscu w tabeli, w związku z czym nie rywalizuje już w fazie play-off. Sezon dla tego klubu już się zakończył, dlatego obecne zawieszenie nie wpłynie na przyszłość klubu w tym sezonie. Stawia jednak pod znakiem zapytania udział Kolejarza w przyszłorocznych rozgrywkach. Na ostateczne decyzje będziemy musieli jednak poczekać.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×