Żużel - Best Speedway Tv

Kibic poprowadzi drużynę w Meczu Narodów w Łodzi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kibic poprowadzi drużynę w Meczu Narodów w Łodzi

Kibic

Kibic poprowadzi drużynę w Meczu Narodów w Łodzi

Łódzki Orzeł przygotował nie lada gratkę dla swoich fanów. Jeden z kibiców, który wykupi karnet na mecze łódzkiej drużyny w sezonie 2023, zostanie drogą losowania wybrany do poprowadzenia jednej z drużyn podczas zbliżającego się Meczu Narodów, który zaplanowany jest na 10 kwietnia.

PGE Ekstraliga rozpoczyna współpracę z wielką firmą

Joanna Skrzydlewska, a więc córka Honorowego Prezesa Orła Łódź, Witolda Skrzydlewskiego jak co roku miała poprowadzić jedną z drużyn podczas Meczu Narodów rozgrywanego na łódzkiej Moto Arenie. Wiceprezydent miasta odstąpiła jednak w tym roku ten zaszczyt jednemu z karnetowiczów. O całej inicjatywie mówi dla klubowej strony Witold Skrzydlewski:

Dla osób, które zakupiły karnety lub to planują, mamy wielką niespodziankę związaną z Meczem Narodów. Jak Państwo wiecie, moja córka co roku prowadziła drużynę, lecz podczas tej edycji postanowiła uhonorować wszystkich tych, którzy kupują karnety, dając im możliwość przeżycia wyjątkowej przygody. Gdyż z posiadaczy karnetów w przyszły czwartek wylosowany zostanie szczęśliwiec, który zostanie Menadżerem jednej z ekip.

Swój pomysł oddania tego wyjątkowego miejsca i możliwości przeżycia wielkich żużlowych wrażeń skomentowała również Pani Joanna Skrzydlewska w specjalnym liście do kibiców. Oto jego krótki fragment:

Zapewniam, że poprowadzenie drużyny na Meczu Narodów to niezapomniane wrażenia. Można zobaczyć z bliska atmosferę żużlowego święta, poczuć magię tysięcy kibiców na trybunach i spotkać prawdziwe legendy sportu żużlowego. Menadżer drużyny weźmie udział w uroczystej prezentacji, będzie przez cały zawody obecny w parku maszyn, gdzie będzie prowadził zespół wraz z wybranym trenerem. Będzie musiał podejmować decyzje co do ewentualnych zmian i ustalać odpowiednią taktykę. Dodatkowo razem z zawodnikami stanie na podium i odbierze pamiątkowy puchar. To niesamowite przeżycie, które zostanie w pamięci na wiele długich lat“.

Trzeba przyznać, że prezes Witold Skrzydlewski robi, co w jego mocy, by przyciągnąć na stadion jak najwięcej kibiców. Możliwość poprowadzenia drużyny z parku maszyn z pewnością skłoni niektórych do zakupu karnetu na sezon 2023.

Reklamy

Fot. Własne

MAGAZYN ŻUŻLOWY. Kliknij TUTAJ.

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×