Żużel - Best Speedway Tv

Kevin Juhl Pedersen przedłużył swój kontrakt z Lokomotivem Daugavpils | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Kevin Juhl Pedersen

Kevin Juhl Pedersen przedłużył swój kontrakt z Lokomotivem Daugavpils

Kevin Juhl Pedersen przedłużył swój kontrakt z Lokomotivem Daugavpils

Kevin Juhl Pedersen do drugi zawodnik, który podpisał kontrakt z ekipą Lokomotivu Daugavpils na sezon 2023. Młody Duńczyk w kończącym się sezonie dał się poznać jako jeden z bardziej utalentowanych młodzieżowców w 2 Lidze Żużlowej. Wcześniej klub z Łotwy poinformował, że doszedł do porozumienia z Gustavem Grahnem.

Pedersen ma za sobą bardzo udany sezon. W 2 Lidze był podstawowym młodzieżowcem ekipy z Daugavpils i zanotował kapitalny sezon. Duńczyk wystąpił w 7 meczach ekipy z Łotwy i pojawił się na torze 31 razy. Wygrał 10 biegów, drugie miejsce zajmował 8 razy, a trzecie 5. W 8 biegach nie zdobył punktów. Zdobył łącznie 5 1 punktów i bonus, co przełożyło się na średnią biegopunktową na poziomie 1,677.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz odsłoniła karty na sezon 2023

– Jestem szczęśliwy i dumny, że mogę kontynuować karierę w Daugavpils, ponieważ to właśnie ten klub we mnie uwierzył i dał mi szansę w polskiej 2 lidze. W klubie wszystko działa dobrze i nie dość, że mamy najwięcej kibiców w lidze to jeszcze są oni najlepsi. Czekam na starty przed nimi w 2023 roku – powiedział zawodnik dla klubowych mediów.

Fot. Sandra Rejzner

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×