Żużel - Best Speedway Tv

Żużel. Miał zastąpić Pedersena w składzie, a pojedzie o medal DMP! | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Żużel. Miał zastąpić Pedersena w składzie, a pojedzie o medal DMP!

Kevin Małkiewicz

Żużel. Miał zastąpić Pedersena w składzie, a pojedzie o medal DMP!

Jeden z diamentów w szeregach GKMu Grudziądz na zasadzie wypożyczenia przeniesie do Betard Sparty Wrocław. Tym samym, Kevin Małkiewicz sprawił sobie bardzo przyjemny prezent urodzinowy. Być może już w niedzielę zaliczy swój oficjalny debiut.

Kto powalczy o finał? Listy startowe eliminacji MIMP

Sympatycy klubu z Grudziądza z niecierpliwością wyczekiwali 16. urodzin jednego z najbardziej utalentowanych zawodników w swojej szkółce, który (według kibiców, na co bardzo liczyli) miał w ostatnim spotkaniu ligowym zastąpić w składzie Nickiego Pedersena. Teraz wiemy już, że swoją szansę otrzyma, ale w barwach Betard Sparty Wrocław, gdzie oficjalnie został wypożyczony. Najprawdopodobniej już w niedzielę w hitowym spotkaniu 14. kolejki PGE Ekstraligi zastąpi w składzie Kacpra Andrzejewskiego i zadebiutuje w najlepszej lidze świata. Jednego możemy być pewni. Kevin Małkiewicz będzie niewątpliwie wzmocnieniem formacji juniorskiej zespołu z Wrocławia w decydujących spotkaniach w walce o Mistrzostwo Polski

Bardzo się cieszę, że Kevin dołącza do naszej drużyny i wzmocni zespół w najważniejszych meczach sezonu 2023. Mimo bardzo młodego wieku wielokrotnie udowodnił w rozgrywkach młodzieżowych, że jest niezwykle utalentowanym sportowcem i mamy nadzieję, że możliwość udziału w meczach PGE Ekstraligi pomoże także w jego rozwoju” – mówi Jakub Król, Dyrektor Sportowy WTS S.A.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×