Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Kevin Fajfer: ,,Moja dyspozycja nie była rewelacyjna”

kevin fajfer
Fot. Sandra Rejzner

Autor: Piotr Dzierliński

Kevin Fajfer: ,,Moja dyspozycja nie była rewelacyjna”

Podczas niedzielnego spotkania pomiędzy ebebe PSŻ Poznań, a Zdunek Wybrzeże Gdańsk Kevin Fajfer zaczął dobrze zawody, ale jednak mógł je skończyć z gorszym humorem. Niedzielny mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 49:41, dzięki czemu poznaniacy pną się w tabeli 1 Ligi Żużlowej.

W Lublinie mają poważny problem z torem? “Nie trafia do mnie argument, że zawiniła plandeka”

25-letni senior „Skorpionów” nie ukrywał swojej bezradności w tym spotkaniu. Kevin Fajfer rozpoczął fenomenalnie ten mecz, zdobywając w dwóch pierwszych wyścigach pięć punktów z bonusem. Niestety, były to ostatnie „oczka” tego zawodnika. – Ciężkie pytanie, ponieważ sami nie wiemy, co się wydarzyło. Po dwóch dobrych biegach robię trzy zera i jeszcze mijają mnie rywale na kresce, to jest właśnie najgorsze. Może moja dyspozycja dziś nie była rewelacyjna i będziemy pracować, aby to się więcej nie powtarzało.odpowiada zdenerwowany zawodnik.

W ostatnim spotkaniu domowym, gdzie ebebe PSŻ Poznań zmierzył się z ROW-em Rybnik Kevin Fajfer został zmieniony na rzecz Aleksandra Łoktajewa. Zawodnik odniósł się na temat warunków torowych w dzisiejszym meczu. – W piątek dopiero pojawiłem się na treningu, pojechałem na tym samym sprzęcie, co trenowałem i na początku było wszystko dobrze. Następnie pojawiły się małe zmiany i nie zagrało. – zdradza reprezentant PSŻ-u

W pierwszym meczu rewanżowym drużyna poznańska uda się na Pomorze, aby odjechać spotkanie z gdańskim wybrzeżem. Kevin Fajfer ocenił szansę „Skorpionów” na zwycięstwo w meczu za trzy punkty oraz odnosi się do sytuacji z Adrianem Gałą. – Jedziemy po to, zeby wygrać oraz dać z siebie wszystko i punkty zostały nam przypisane. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się wydazyło i nie chcę wchodzić w buty sztabu szkoleniowego. Podjęli taką decyzję i tyle. – wyznaje Kevin Fajfer.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *