Żużel - Best Speedway Tv

Kamil Brzozowski trenerem U24 w Arged Malesie Ostrów Wielkopolski w sezonie 2022! | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Kamil Brzozowski trenerem U24 w Arged Malesie Ostrów Wielkopolski w sezonie 2022!

Kamil Brzozowski

Kamil Brzozowski trenerem U24 w Arged Malesie Ostrów Wielkopolski w sezonie 2022!

Zapowiedział koniec kariery żużlowej po sezonie 2021, ale w speedwayu zostaje w innej roli. Kamil Brzozowski, 34-latek, który reprezentował w przeszłości barwy ostrowskiego klubu będzie w sezonie 2022 trenerem drużyny U24 w Arged Malesie. Taką informacje przekazał klub na swojej stronie internetowej.

Kamil Brzozowski to gorzowianin, który w trakcie swojej kilkunastoletniej kariery reprezentował barwy macierzystej Stali, GTŻ-u Grudziądz, Wybrzeża Gdańsk, Unibaxu Toruń, ŻKS Ostrovii Ostrów, ponownie Wybrzeża Gdańsk, TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, Polonia Bydgoszcz i Kolejarza Opole. Uchodził za specjalistę od awansu, które święcił z kilkoma klubami.

Teraz płynnie przechodzi z roli zawodnika do funkcji trenera. – Usiedliśmy przy okazji Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Dogadaliśmy się w dwie minuty. Od razu powiedziałem, że wchodzę w to – mówi Kamil Brzozowski.

Miałem kilka propozycji z innych klubów, ale wybrałem tę z Ostrowa Wielkopolskiego. Znamy się z trenerem Mariuszem Staszewskim. Z prezesem Waldemarem Górskim z firmy Danken traktujemy się prawie jak rodzina. Znamy się od lat. Otrzymałem z jego strony wiele pomocy w trakcie mojej kariery. Znam klimat ostrowskiego żużla. Wiem doskonale, czego mogę spodziewać się w Ostrowie – dodaje Kamil Brzozowski.

Gorzowianin poprowadzi drużynę U24, która jest obligatoryjna dla klubów PGE Ekstraligi. – Jak będzie taka potrzeba, również pojadę na zawody młodzieżowe. Chodzi o to, żeby trochę odciążyć trenera Staszewskiego, bo pracy będzie sporo – nie kryje Brzozowski.

Reklamy

Kamil to sprawdzony chłopak. Dobrze się złożyło, że on rozpoczyna pracę w roli trenera, a my poszukiwaliśmy nowej osoby do sztabu szkoleniowego. Cieszę się, że będzie mógł uczyć się tego fachu pod okiem Mariusza Staszewskiego – podkreśla prezes, Waldemar Górski na łamach klubowej strony.

fot. tzostrovia.pl

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×