Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Aktualności/Liga Angielska/Ligi Zagraniczne

Kadra King’s Lynn Stars na sezon 2023 została skompletowana

King's Lynn Stars

Autor: Małgorzata Olejniczak

Kadra King’s Lynn Stars na sezon 2023 została skompletowana

Ekipa King’s Lynn Stars, za pośrednictwem swoich mediów klubowych ogłosiła skład na sezon 2023. Kapitanem zespołu został mianowany Josh Pickering.

W klubie pozostali, startujący w barwach Gwiazd w poprzednim sezonie, Nicolai Klindt, Thomas Jorgensen, Jason Edwards i Michael Palm Toft. Stars przed nadchodzącą batalią wzmocnili się powracającym na brytyjskie tory Krzysztofem Kasprzakiem oraz Frederikiem Jakobsenem.

W Zielonej Górze wymieniono żarówki na masztach

Szef zespołu, Alex Brady nie może już się doczekać startu sezonu i weryfikacji możliwości drużyny w nadchodzącym 2023 roku.

– Pracujemy wspólnie jako zespół, utrzymując ​​​​ciągłość z pracy z zawodnikami z poprzedniego sezonu, których aż pięciu zostało w klubie. Zespół został wzmocniony dwoma zawodnikami, między innymi Krzysztofem Kasprzakiem, który jest żużlowcem dobrze współpracującym z pozostałymi członkami zespołu. Poza tym Krzysztof jest bardzo dobrym przyjacielem Freda (Jakobsena), a Tofty i Thomas (Jorgensen) także są bliskimi przyjaciółmi, przez co powinniśmy mieć zespół, w którym panuje fantastyczny „team spirit”, a zawodnicy chcą sobie nawzajem pomagać. Naprawdę nie mogę się tego doczekać i moim zdaniem zespół, który mamy na następny sezon, daje nam możliwość pójścia naprzód – powiedział.

Skład King’s Lynn Stars na sezon 2023:

  1. Nicolai Klindt
  2. Krzysztof Kasprzak
  3. Michael Palm Toft
  4. Thomas Jorgensen
  5. Josh Pickering
  6. Frederik Jakobsen
  7. Jason Edwards

źródło: www.kingslynn-speedway.com

fot. Taylor Lanning

MAGAZYN ŻUŻLOWY ONLINE – BEST SPEEDWAY TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×