Przejdź do treści
Aktualności

Już niedługo nowa gra żużlowa!

Już niedługo nowa gra żużlowa!

Autor: Redakcja

Już niedługo nowa gra żużlowa!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników gier żużlowych! W środowym Best Speedway Magazynie gościem był Rafał Dobrucki. Zapytany o promocję dyscypliny poprzez grę wideo odpowiedział, że takowa jest w trakcie realizacji, ale na razie nie może zdradzić więcej szczegółów.

„Może jeszcze nie można zacząć szukać, ale wiem, że trwają prace nad tym projektem i z tego co zdążyłem porozmawiać z ludźmi, którzy tworzą tę grę zapowiada się bardzo ciekawie.”

Przypomnijmy, że ostatnia gra żużlowa popularnej odsłony „FIM Speedway Grand Prix” została wydana w 2015 roku przez firmę SoftPlanet. Wymagała ona większego zaangażowania i umiejętności niż jej poprzedniczki. Realne stadiony zostały bardzo dobrze odwzorowane, fizyka jazdy uwzględniała zmiany nawierzchni podczas zawodów a za komentarz odpowiedzialny był Piotr Olkowicz. Pojawił się również tryb gry online, czyli możliwości jazdy z innymi graczami. Największą bolączką gier żużlowych jest brak rozbudowanej, wieloletniej kariery. Miejmy nadzieję, że twórcy tej gry pomyśleli o tym aspekcie i gracze będą mogli cieszyć się rozwijaniem swojej przygody z żużlem dużo dłużej!

fot. Natalia Gotter

baner mały psd
Już niedługo nowa gra żużlowa! 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *