Żużel - Best Speedway Tv

Jest wykonawca odwodnienia liniowego w Lesznie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jest wykonawca odwodnienia liniowego w Lesznie!

Lesznie

Jest wykonawca odwodnienia liniowego w Lesznie!

Od dłuższego czasu w mediach dużo mówiło się o problemie Fogo Unii Leszno z odwodnieniem liniowym. Pierwszy przetarg na jego budowę został unieważniony i było spore ryzyko, że opóźnienie prac utrudni przygotowania drużyny do sezonu. Na szczęście sprawa najprawdopodobniej zakończy się „happy endem”. Prezes klubu podczas Magazynu Best Speedway Tv poinformował o rozstrzygnięciu drugiego przetargu.

Oznajmił również, że prace na stadionie powinny zakończyć się przed początkiem marca, co oznacza, że Unia będzie mogła trenować przed sezonem na własnym obiekcie – „Dzisiaj odbył się drugi przetarg na budowę odwodnienia. Firma została wybrana, więc wkrótce sprawa będzie miała swój finał. Z tego, co wiem, budowa ma być zakończona do końca lutego bieżącego roku. Na tę chwilę jesteśmy spokojni i czekamy, aż prace zostaną ukończone” – powiedział Piotr Rusiecki.

AF09D3EE 0690 4593 A726 F7C233910846

Kamień spadł z serca, bo to byłby na pewno dla nas problem w przygotowaniach. Mieliśmy awaryjny plan „B” i też się do niego szykowaliśmy, ale wszystko poszło zgodnie z założeniami, więc jeżeli pogoda pozwoli, to powinno być wszystko okej” – stwierdził Prezes Unii Leszno w rozmowie z Krystianem Natońskim.

fot. Materiał Wideo

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
×