Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Jest wykonawca odwodnienia liniowego w Lesznie!

Lesznie

Autor: Jakub Żak

Jest wykonawca odwodnienia liniowego w Lesznie!

Od dłuższego czasu w mediach dużo mówiło się o problemie Fogo Unii Leszno z odwodnieniem liniowym. Pierwszy przetarg na jego budowę został unieważniony i było spore ryzyko, że opóźnienie prac utrudni przygotowania drużyny do sezonu. Na szczęście sprawa najprawdopodobniej zakończy się “happy endem”. Prezes klubu podczas Magazynu Best Speedway Tv poinformował o rozstrzygnięciu drugiego przetargu.

Oznajmił również, że prace na stadionie powinny zakończyć się przed początkiem marca, co oznacza, że Unia będzie mogła trenować przed sezonem na własnym obiekcie – “Dzisiaj odbył się drugi przetarg na budowę odwodnienia. Firma została wybrana, więc wkrótce sprawa będzie miała swój finał. Z tego, co wiem, budowa ma być zakończona do końca lutego bieżącego roku. Na tę chwilę jesteśmy spokojni i czekamy, aż prace zostaną ukończone” – powiedział Piotr Rusiecki.

AF09D3EE 0690 4593 A726 F7C233910846

Kamień spadł z serca, bo to byłby na pewno dla nas problem w przygotowaniach. Mieliśmy awaryjny plan “B” i też się do niego szykowaliśmy, ale wszystko poszło zgodnie z założeniami, więc jeżeli pogoda pozwoli, to powinno być wszystko okej” – stwierdził Prezes Unii Leszno w rozmowie z Krystianem Natońskim.

fot. Materiał Wideo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×