Żużel - Best Speedway Tv : Wiadomości Żużlowe

Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu

Janusz Ślączka

Autor: Sebastian Krauz

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu

Janusz Ślączka i Robert Kościecha nadal będą tworzyć duet trenerski w GKM-ie Grudziądz. O przedłużeniu umowy z oboma szkoleniowcami poinformował klub podczas prezentacji zespołu.

GKM Grudziądz ma za sobą całkiem ciekawe okienko transferowe. Swoje umowy przedłużyli: Nicki Pedersen, Frederik Jakobsen, Norbert Krakowiak, Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki. Dołączyli natomiast Max Fricke, Mateusz Szczepaniak oraz Gleb Chugunov. Skład na papierze prezentuje się całkiem ciekawie nieźle i kibice z Grudziądza czekają już na sezon 2023.

Dobrą informacją jest niewątpliwie fakt, że nie doszło do mian w sztabie szkoleniowym ZOOleszcz GKM-u. Klub poinformował bowiem, że Janusz Ślączka i Robert Kościecha podpisali nowe umowy i w przyszłym roku nadal będą odpowiedzialni za szkolenie tak pierwszej drużyny, jak i młodzieży.

#4 Co nowego w regulaminie? Koniec z ZZ-tką za zawieszonych Rosjan i Ukraińców

Jak informuje klub, pierwszy z nich odpowiadać będzie za wyniki ligowej drużyny GKM-u, z kolei drugi z nich tak jak dotychczas zajmować się będzie juniorami żółto-niebieskich startującymi w PGE Ekstralidze, zawodach młodzieżowych oraz prowadzeniem grudziądzkiej szkółki żużlowej.

Janusz Ślączka trenerem GKM-u został w sezonie 2021, kiedy to trafił do ekipy z Hallera z Wilków Krosno. Robert Kościecha natomiast pracuje na H4 od 2017 roku, kiedy to trafił do GKM-u z Apatora Toruń

Reklamy

Fot. GKM Grudziądz S. A.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×