Żużel - Best Speedway Tv

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Janusz Ślączka

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu

Janusz Ślączka i Robert Kościecha nadal będą tworzyć duet trenerski w GKM-ie Grudziądz. O przedłużeniu umowy z oboma szkoleniowcami poinformował klub podczas prezentacji zespołu.

GKM Grudziądz ma za sobą całkiem ciekawe okienko transferowe. Swoje umowy przedłużyli: Nicki Pedersen, Frederik Jakobsen, Norbert Krakowiak, Kacper Pludra, Kacper Łobodziński, Wiktor Rafalski oraz Seweryn Orgacki. Dołączyli natomiast Max Fricke, Mateusz Szczepaniak oraz Gleb Chugunov. Skład na papierze prezentuje się całkiem ciekawie nieźle i kibice z Grudziądza czekają już na sezon 2023.

Dobrą informacją jest niewątpliwie fakt, że nie doszło do mian w sztabie szkoleniowym ZOOleszcz GKM-u. Klub poinformował bowiem, że Janusz Ślączka i Robert Kościecha podpisali nowe umowy i w przyszłym roku nadal będą odpowiedzialni za szkolenie tak pierwszej drużyny, jak i młodzieży.

#4 Co nowego w regulaminie? Koniec z ZZ-tką za zawieszonych Rosjan i Ukraińców

Jak informuje klub, pierwszy z nich odpowiadać będzie za wyniki ligowej drużyny GKM-u, z kolei drugi z nich tak jak dotychczas zajmować się będzie juniorami żółto-niebieskich startującymi w PGE Ekstralidze, zawodach młodzieżowych oraz prowadzeniem grudziądzkiej szkółki żużlowej.

Janusz Ślączka trenerem GKM-u został w sezonie 2021, kiedy to trafił do ekipy z Hallera z Wilków Krosno. Robert Kościecha natomiast pracuje na H4 od 2017 roku, kiedy to trafił do GKM-u z Apatora Toruń

Fot. GKM Grudziądz S. A.

Reklamy

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Janusz Ślączka i Robert Kościecha na dłużej w Grudziądzu

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×