Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Janusz Kołodziej powraca! 39-latek trenował w Lesznie [WIDEO]

Janusz Kołodziej
Fot. Czarny Productions

Autor: Krzysztof Choroszy

Janusz Kołodziej powraca! 39-latek trenował w Lesznie [WIDEO]

W ostatnim czasie głośno było o kontuzji mostka Janusza Kołodzieja. Lider Fogo Unii Leszno doznał jej w wyniku upadku podczas meczu towarzyskiego z Ebut.pl Stalą Gorzów. W środowisku żużlowym pojawiało się wiele spekulacji o tym, ile potrwa przerwa od startów 39-latka. Wydawało się, że Kołodziejowi nie uda się wrócić na pierwszy mecz sezonu ligowego, ale dzisiejszy trening na stadionie im. Alfreda Smoczyka wlał wiele optymizmu w serca fanów z Leszna.

Janusz Kołodziej heroicznie walczył o to, by móc jak najszybciej powrócić do zdrowia i znów pojawić się na torze. Jeden z najlepszych zawodników ligi rehabilitował się nawet samodzielnie podczas świąt wielkanocnych, samodzielnie korzystając z różnych urządzeń, o czym w Kolegium Żużlowym mówił Tomasz Dryła. Mimo wszystko nie było wiadomo, czy uda mu się pojechać w pierwszym meczu z Tauron Włókniarzem Częstochowa.

Dzisiaj w awizowanym składzie Unii na nadchodzące spotkanie pojawił się Janusz Kołodziej, jednak nie było do końca wiadomo, czy on sam pojedzie w piątkowym starciu w ramach 1. kolejki PGE Ekstraligi. Kilka godzin później w serwisie X Bartłomiej Jędrzejczak opublikował jednak nagranie z treningu biało-niebieskich, podczas którego na torze można było zauważyć 39-latka.

Jest to świetna wiadomość dla leszczyńskich kibiców, gdyż oznacza to, że ich lider najprawdopodobniej wystąpi w inauguracyjnym spotkaniu PGE Ekstraligi. Nie wiadomo jednak, w jakiej dyspozycji będzie w piątek Janusz Kołodziej. Do meczu pozostało jeszcze parę dni, więc można być pewnym, że uda mu się trochę pojeździć na „Smoczyku”. Tym samym starcie Unii z Włókniarzem zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco.

Janusza Kołodzieja
Fot. Czarny Productions
425373573 801861295313707 6754211263733223495 n
Fot. Czarny Productions

Dołącz do nas na Facebooku! – kliknij TUTAJ

1 odpowiedź do “Janusz Kołodziej powraca! 39-latek trenował w Lesznie [WIDEO]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *