Żużel - Best Speedway Tv: Najnowsze Aktualności i Wiadomości

Przejdź do treści
Metalkas 2. Ekstraliga

Jan Kvech wraca po kontuzji. Wystąpi w Cardiff w Speedway Grand Prix 2

Jan Kvech

Autor: Sebastian Krauz

Jan Kvech wraca po kontuzji. Wystąpi w Cardiff w Speedway Grand Prix 2

Kibice Falubazu mogą odetchnąć z ulgą. Po krótkiej przerwie spowodowanej kontuzją, na to powraca zawodnik Falubazu, Jan Kvech. Czecha będziemy mogli zobaczyć na torze już w niedzielę w Cardiff.

Kilka dni intensywnej rehabilitacji w klinice Ortoline w Zielonej Górze przyniosło spodziewany efekt. Jan Kvech, który tydzień temu w Czechach zaliczył groźny upadek, wraca na tor. Zawodnik już w niedzielę wystartuje w drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze w Cardiff.

W klasyfikacji generalnej cyklu Speedway Grand Prix 2, czyli Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, Jan Kvech zajmuje czwarte miejsce. W niedzielę w Cardiff z pewnością będzie chciał poprawić tę pozycję i włączyć się do walki o medale. W generalce prowadzi Mateusz Cierniak (20 pkt) przed Francisem Gustsem (18 pkt) oraz Petrem Chlupacem (16 pkt). Jeśli chodzi o pozostałych reprezentantów Polski, Jakub Miśkowiak jest siódmy (10 pkt), Wiktor Lampart dziewiąty (8 pkt), Mateusz Świdnicki dziesiąty (7 pkt) a Wiktor Przyjemski szesnasty (1 pkt). Niedzielne zawody w Cardiff zaplanowano na godzinę 14:00.

Fot. Falubaz Zielona Góra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×