Żużel - Best Speedway Tv

AC Landshut nie odpoczywa przed przełożonym meczem w Krośnie | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

AC Landshut nie odpoczywa przed przełożonym meczem w Krośnie

AC Landshut

AC Landshut nie odpoczywa przed przełożonym meczem w Krośnie

Mecz w Krośnie został odwołany z powodu opadów. AC Landshut jednak nie traci czasu i przygotuje się jeszcze bardziej do przełożonego spotkania.

Zawodników z niemieckiego zespołu czeka do przejechania sporo kilometrów, ale i również kilka i nawet więcej biegów na torze. Jak poinformował trener ekipy z Landshut za pośrednictwem Twittera drużyna po meczu udała się do Teterow na German Speedway Masters, a w sobotę pojadą na finał Bundesligi w Stralsund. Od razu po tych zawodach drużyna wróci do Krosna na ćwierćfinałowy pojedynek z miejscowymi Wilkami.

– Nasi zawodnicy wracają do Teterow na jutrzejsze German Speedway Masters. W sobote Finał Bundesligi w Stralsund i z powrotem do Krosna – napisał na Twitterze trener ekipy z Bawarii.

Landshut
Fot. Sandra Rejzner

Pod Twittem pojawiło się także pytanie o to czy jest szansa, byśmy zobaczyli w niedzielę Nilssona oraz Bachhubera, na co Kryjom odpowiedział -c”Niestety nie”. Po tej odpowiedzi wiemy, że AC Landshut mimo tego, że nie jest faworytem do zwycięstwa, to jeszcze pojedzie prawdopodobnie w osłabieniu. Prawdopodobnie, ponieważ z informacji, które do nas docierają, są minimalne szanse, że Nilssona uda się doprowadzić do “stanu używalności”.

Mecz został przełożony na niedzielę 14.08 i odbędzie się o godzinie 18:00.

Fot. FIM Speedway

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×