Żużel - Best Speedway Tv

Jakub Krawczyk przedłużył kontrakt z TŻ Ostrovią | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Jakub Krawczyk

Jakub Krawczyk przedłużył kontrakt z TŻ Ostrovią

Jakub Krawczyk przedłużył kontrakt z TŻ Ostrovią

Jakub Krawczyk to kolejny zawodnik, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z TŻ Ostrovią. Młodzieżowcem zainteresowane były inne kluby z PGE Ekstraligi, jednak ten postanowił pozostać w ekipie z Ostrowa i odbudować się na zapleczu elity.

Jakub Krawczyk w sezonie 2022 wystąpił w 12 meczach i osiągnął średnią biegopunktową na poziomie 0,911. Zdecydowanie lepiej radził sobie w rozgrywkach U-24 Ekstraligi, w których uzyskał średnią biegopunktową na poziomie 1,985. Z ekipą z Ostrowa wygrał także te rozgrywki.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk podało skład na sezon 2023. Będą jeszcze wzmocnienia?

Miniony sezon był dla niego z jednej strony trudny, ale z drugiej dość udany. Z klubem z Ostrowa spadł on z PGE Ekstraligi, jednak indywidualnie zanotował kilka sukcesów. W sezonie 2022 wygrał on finał Brązowego Kasku, zajął pierwsze miejsce w eliminacji IMEJ w Żarnovicy, a w finale w Nagyhalasz był piąty, był drugi w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, wywalczył brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, trzecie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów a także wygrał z ekipą z Ostrowa U-24 Ekstraligę.

Wcześniej swoje kontrakty z klubem przedłużyli Matias Nielsen, Sebastian Szostak i Oliver Berntzon. Z klubem natomiast pożegnał się Tomasz Gapiński.

Fot. Anna Kłopocka / TŻ Ostrovia

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×