Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Zdunek Wybrzeże Gdańsk podało skład na sezon 2023. Będą jeszcze wzmocnienia?

Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Autor: Sebastian Krauz

Zdunek Wybrzeże Gdańsk podało skład na sezon 2023. Będą jeszcze wzmocnienia?

Zdunek Wybrzeże Gdańsk podało nazwiska zawodników, którzy w sezonie 2023 będą startować w barwach klubu znad morza. W zestawieniu pojawiło się wielu dobrze znanych zawodników i kibice Wybrzeża po początkowych obawach, mogą być raczej zadowoleni z przyszłorocznej kadry.

Jak informuje klub, z Wybrzeżem kontraktami związali się Nicolai Klindt (Dania, ROW Rybnik), Michael Jepsen Jensen (Dania, Start Gniezno), Mads Hansen (Dania, Trans MF Landshut Devils), Daniel Kaczmarek (Polska, Metalika Recycling Kolejarz Rawicz) oraz wypożyczony z Unii Leszno Keynan Rew (Australia, Unia Leszno). Jeśli chodzi o juniorów to będą nimi Miłosz Wysocki, Jakub Kowalski oraz Mateusz Łopuski (od maja).

Skład Zdunek Wybrzeża Gdańsk na sezon 2023 ostatecznie prezentuje się całkiem nieźle. Kibice klubu mieli spore obawy przed kolejnym sezonem, po tym, jak z klubu odeszli Jensen, Gała oraz Lahti. Ostatecznie klub znalazł jednak całkiem solidne zastępstwa w ich miejsce, a zakontraktowanie Nicolaia Klindta czy Michaela Jepsena Jensena należy uznać za naprawdę dobry ruch.

#8 Co nowego w regulaminie? Próbę toru rozpoczną gospodarze

Mamy trzon zespołu, który będzie łączył doświadczenie z młodością, a jednocześnie da nam duże pole do manewrów taktycznych w kontekście zawodników U24 i U23. Liczę, że pokażemy się z dobrej strony, choć wielu jeszcze przed oknem transferowym spisało nas na straty. Być może ktoś dołączy jeszcze pod koniec okienka, być może później na zasadzie wypożyczenia. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa – mówi menedżer Eryk Jóźwiak, który poprowadzi Wybrzeże trzeci sezon z rzędu.

Fot. Zdunek Wybrzeża Gdańsk

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zdunek Wybrzeże Gdańsk podało skład na sezon 2023. Będą jeszcze wzmocnienia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *