Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Greg Hancock mówi: „Laguta miał mentalną przewagę w walce o tytuł IMŚ.”

Greg Hancock

Greg Hancock mówi: „Laguta miał mentalną przewagę w walce o tytuł IMŚ.”

W rozmowie przeprowadzonej przez nowego promotora FIM SGP, czterokrotny mistrz świata zaznacza, że Artem Laguta wywalczył sobie Mistrzostwo świata, siłą mentalna i opanowaniem.

„Jest tak dobry na motocyklu, a jego starty są fenomenalne. Oglądanie tego, jak się czuje i jak pracuje psychicznie, jest naprawdę zabawne. Jest taki pozytywny i tak silny w umyśle. Jest już taki dobry i szybki. „– mówi Amerykanin dla fimspeedway, który przez ostatni rok mógł być blisko zawodnika i doradzać mu, oboje Panowie przed sezonem zmienili otoczenie Laguta jako zawodnik a Hancock już jako ekspert i doradca w sztabie szkoleniowym, wspólnie przez ostatni rok przyczynili się do zdobycia dwóch złotych medali, drużynowo z zespołem WTS Sparta Wrocław, oraz Rosjanin indywidualnie zdobył pierwsze mistrzostwo świata dla zawodnika Federacji Rosyjskiej.

Na samym końcu skomentował to czy powróci do ścigania lecz mimo założeń powrotu, stwierdził że zbyt czasu już upłynęło a on wypadł z obiegu i takowy powrót najprawdopodobniej się nie ziści i pozostanie w roli szkoleniowca. W nadchodzącym sezonie cały czas będzie wspomagał drużynę mistrzów Polski.

fot. Sandra Rejzner

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×