Żużel - Best Speedway Tv - Grand Prix na żużlu, żużel na żywo!

Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tony Rickardsson o współpracy z firmą Discovery!

Tony Rickardsson

Tony Rickardsson o współpracy z firmą Discovery!

Tony Rickardsson to żużlowiec, którego zna każdy. Legenda speedwaya powraca do czarnego sportu, ale w zupełnie innej roli. Były żużlowiec rozpoczął  współpracę z firmą Discovery.

Szwed zakończył karierę w 2006 roku. 
– Moje pierwsze złoto w Pucharze Świata jest dla mnie czymś wyjątkowym. Oczywiście to niesamowite uczucie zdobyć tytuł mistrza świata, ale było też wspaniale, że pokonałem również mojego idola Hansa Nielsena w Danii. Moim drugim ulubionym wspomnieniem z mojej kariery jest moje ostatnie złoto w Pucharze Świata, które zdobyłem w 2005 roku. – wspomina Szwed.

20211001AN0436
fot. Discovery

Sześciokrotny mistrz świata powróci do czarnego sport, jednak w zupełnie innej roli, zostanie ambasadorem Speedway Grand Prix.
– Będę pracował jako ambasador całej serii GP. Od kilku miesięcy pomagam w ustalaniu, jak powinny przebiegać zawody, regulaminy i tak dalej, aby było to dobre dla zawodników. To świetna zabawa, myślą trochę nieszablonowo. Mam nadzieję, że uda nam się dodać wiele rzeczy, które będą dobre zarówno dla żużlowców, jak i kibiców speedwaya.

Były żużlowiec zapewnił, że w przyszłości nastąpią duże zmiany.
-Nieco później zostanie zaprezentowane dokładnie, co się zmieni. Będzie trochę nowości,  chcemy rozpropagować speedway, poszerzyć jego geografię, żeby zainteresować nim także inne kraje. Wspaniale jest być zaangażowanym w taki projekt – powiedział na łamach portalu speedwayfans.se Tony Rickardsson

fot. Discovery

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
Reklamy
×
Reklamy
×