Żużel - Best Speedway Tv

Greg Hancock: "Lucke Becker jest dobrze przygotowany do odniesienia sukcesu" | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Greg Hancock

Greg Hancock: „Lucke Becker jest dobrze przygotowany do odniesienia sukcesu”

Greg Hancock: „Lucke Becker jest dobrze przygotowany do odniesienia sukcesu”

Zawodnik młodego pokolenia Lucke Becker pojawił się na arenach żużlowych w zamian za ustępującego wielokrotnego mistrza świata Grega Hancocka na zawodach Race Off w Manchesterze. Sam mistrz zaznacza, że zawodnik Łódzkiego Orła zaliczył udany sezon m.in poprowadził reprezentacje USA do historycznego sukcesu którym było zdobycie złotego medalu zawodów SoN, gdzie w półfinale zainkasował 21 punktów. Zdobywał także ważne punkty dla drużyn z ligi angielskiej, szwedzkiej, jak i solidnie przyłożył się do stabilnej jazdy w polskiej eWinner 1 lidze.

Hancock oraz sam zainteresowany mają duże nadzieje w sprawie angażu młodego i dobrze rokującego zawodnika do jazdy w śród najlepszych w cyklu Speedway Grand Prix.

 Luke jest żużlowcem, który robi stałe postępy. Nie łapie kontuzji, a o to przecież chodzi w tym sporcie. Musisz uczestniczyć w każdych zawodach, na których masz zamiar startować. Luke jest typem faceta, który pracuje naprawdę, naprawdę ciężko. Spędziliśmy z nim dużo czasu. On naprawdę bardzo tego chce „– wspomina sam Hancock na oficjalnej stronie fimspeedway.com

fot. FIM Speedway Grand Prix

Zostaw komentarz

0/100

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×