Przejdź do treści
Aktualności/Liga Szwedzka/Ligi Zagraniczne

Transfery żużlowe. Luke Becker podpisał kontrakt z Dackarną Malilla

Transfery żużlowe

Autor: Małgorzata Olejniczak

Transfery żużlowe. Luke Becker podpisał kontrakt z Dackarną Malilla

Dackarna Malilla ogłosiła podpisanie kontraktu z Lukiem Beckerem. Amerykanin w zeszłym sezonie był nie tylko objawieniem polskiej 1 ligi, ale stał się także ulubieńcem kibiców zasiadających na Skrotfrag Arena. Dobre występy na torach Bauhaus-Ligan zaowocowały umową z mistrzami Szwecji.

„Wierzę, że Luke może w roku 2022 zrobić kolejny krok i zadomowić się w światowej elicie.To dla nas naprawdę dobra wiadomość, że Luke jest gotowy na nowy sezon w barwach Dackarny. Miał fantastyczy pierwszy rok w szwedzkiej lidze, a poza tym drzemie w nim jeszcze ogromny potencjał”– stwierdził menedżer zespołu Mikael Teurnberg.

Sam zawodnik dodał „Miałem same dobre doświadczenia z klubem w 2021 roku i to był łatwy wybór, aby zostać w klubie na następny sezonu. Myślę, że Micke Teurnberg i całe kierownictwo Dackarny robią naprawdę dobrą robotę i nie mogę się doczekać, aby znów z nimi pracować. Bardzo lubię jeździć na torze w Malilli”.

Poza Beckerem w drużynie Dackarny są: Jacob Thorssell, Rasmus Jensen, Adam Ellis, Aleksander Woentin, Ludvig Lindgren i Theo Johansson.

fot. Erik Kruse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *