Żużel - Best Speedway Tv

Polskie rundy Grand Prix w TTV! A reszta za 15 zł miesięcznie! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Polskie rundy Grand Prix w TTV! A reszta za 15 zł miesięcznie!

Grand Prix w TTV!

Polskie rundy Grand Prix w TTV! A reszta za 15 zł miesięcznie!

Władze Discovery Sports Events przedstawiły, jak będzie można oglądać cykl Grand Prix w sezonie 2022. Wszystkie wydarzenia odbywające się w Polsce będą transmitowane na ogólnopolskim, niekodowanym kanale TTV, a każda runda serialu będzie dostępna na żywo i na żądanie w Eurosport w Player a cena transmisji to 15 zł za miesiąc.

Polskie rundy GP

– Polska ma bogatą i pełną sukcesów historię żużla, a także jednych z najbardziej zagorzałych kibiców gdziekolwiek na świecie, dlatego chcieliśmy, aby sezon 2022, pierwszy w ramach Discovery Sports Events, dotarł do jak największej liczby fanów.

-Nawiązanie współpracy z TTV wspiera nasze ambicje rozwoju żużla poprzez udostępnienie go jak najszerszej publiczności, maksymalizując zaangażowanie i możliwości oglądania wielu zawodów, które będziemy promować – przekazał Francois Ribeiro, szef Discovery Sports Events

– Cieszymy się z możliwości współpracy z TTV, aby zapewnić fanom w Polsce możliwość oglądania bezpłatnych transmisji przez cały sezon 2022 i mamy nadzieję, że w tym roku w Polsce odbędą się cztery rundy – dodaje.

Po każdej rundzie na kanałach Eurosportu pokazywane będą 40-minutowe najważniejsze wydarzenia. Eurosport będzie również transmitować zawody SGP2 i SGP3. Żużel będzie również bardzo widoczny na stronie eurosport.pl oraz w kanałach mediów społecznościowych Eurosportu i innych platform Grupy TVN Discovery.

fot. Paweł Wilczyński

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
6 miesięcy temu

Jak dlamnie niekorzystnie , abonament płacę a oni chcą jeszcze 15 zł. Czuję się okradzionym, oszukanym , płacę za C+ to powinienem mieć bez dodatkowych opłat ponieważ płacę abonament od lat .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
×