Żużel - Best Speedway Tv

Grand Prix wraca na Stadion Narodowy!!! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Grand Prix

Grand Prix wraca na Stadion Narodowy!!!

Grand Prix wraca na Stadion Narodowy!!!

Speedway Grand Prix wraca na PGE Stadion Narodowy! Taki komunikat przekazał prezes PZM – Michał Sikora. Zawody odbędą się w sobotę 14 maja, o godzinie 19:00.

Chciałbym oficjalnie potwierdzić, że wracamy z żużlem na PGE Narodowy i jesteśmy na etapie zaawansowanych przygotowań, bo do zawodów zostało nieco ponad 50 dni. Cieszę się bardzo, gdyż uważam, że jest to najważniejsza, największa i najlepsza żużlowa impreza na świecie, a my – jako organizatorzy z ramienia Polskiego Związku Motorowego – jesteśmy to winni kibicom po dwóch latach przerwy.” – powiedział Michał Sikora dla WP SportoweFakty

61097213 10216803170885914 1281329056683393024 n
fot. Paweł Wilczyński

Zawody wracają do Warszawy po dwóch latach przerwy i z pewnością jest to bardzo pozytywna wiadomość dla wielu kibiców czarnego sportu. Duża część osób zdecydowała się nie oddawać biletów, które zachowały swoją ważność. Do sprzedaży trafi pula około 10 tys biletów i jak mówi prezes PZM, są to wejściówki na praktycznie wszystkie sektory.

W ostatnich zawodach na PGE Narodowy triumfował Leon Madsen, drugi był Fredrik Lindgren, a na najniższym stopniu podium stanął Patryk Dudek. Co ciekawe ani razu turnieju w Warszawie nie wygrał reprezentant biało-czerwonych, na co z pewnością wszyscy liczą w tym roku.

Zostaw komentarz

0/100

×