Gorzowska torpeda vs słaby Grudziądz

Już dziś, 24 sierpnia, odbędzie się mecz pomiędzy Stalą Gorzów a GKM-em Grudziądz. Stal jest na zdecydowanie lepszej pozycji – atut własnego toru, dodatkowo napędzają ich ostatnie zwycięstwa. Wygrana gospodarzy jest prawie pewna, choć oczywiście wszystko się może zdarzyć.

Goście od pewnego czasu nie cieszą się rewelacyjną formą, a wręcz odwrotnie. Dla tej drużyny mecz będzie bardzo ciężki. Aby wygrać muszą odpalić wszyscy zawodnicy. Na tę chwilę GKM znajduje się na przedostatniej pozycji w tabeli, co oznacza, że jeżeli nie zaczną wygrywać, będą jechać mecze o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja.

IMG 4095 1

Po stronie Stali mamy Bartosza Zmarzlika, który jest na 2 miejscu w klasyfikacji punktowej. Dodatkowo na ostatnich zawodach GP Challenge z rewelacyjnej strony pokazał się Krzysztof Kasprzak, który zdobył 12 punktów i 2 bonusy, tym samym uzyskał awans do Grand Prix 2021. W zawodach ligowych nie pokazuje się tak dobrze – może teraz będzie inaczej.

W pierwszy meczu między tymi drużynami to Grudziądz wygrał, ale tylko 4 punktami, więc trudno będzie utrzymać tą przewagę na wyjeździe. Potrzeba punktów Krzysztofa Buczkowskiego i juniorów, aby cieszyć się zwycięstwem. Artiom Łaguta, Nicki Pedersen i Kenneth Bjerre meczu nie wygrają, jednak tworzą dobrą podstawę, aby o to zwycięstwo próbować walczyć.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 20.30.

Awizowane składy:

MrGarden GKM Grudziądz
1. Nicki Pedersen
2. Krzysztof Buczkowski
3. Przemysław Pawlicki
4. Kenneth Bjerre
5. Artiom Łaguta
6. Denis Zieliński
7. Kacper Łobodziński

Moje Bermudy Stal Gorzów
9. Szymon Woźniak
10. Bartosz Zmarzlik
11. Krzysztof Kasprzak
12. Anders Thomsen
13. Niels Kristian Iversen
14. Wiktor Jasiński
15. Rafał Karczmarz

fot. stalgorzow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *