Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/Krajowa Liga Żużlowa

GKSŻ spotkała się z władzami klubów KLŻ. Gorąca dyskusja o najważniejszych kwestiach

GKSŻ
Fot. Krajowa Liga Żużlowa/Facebook

Autor: Jakub Bielak

GKSŻ spotkała się z władzami klubów KLŻ. Gorąca dyskusja o najważniejszych kwestiach

Nadal nie wiadomo, w jakim składzie ruszy Krajowa Liga Żużlowa. Do planowanego początku sezonu pozostały już tylko trzy tygodnie, a coraz większa część kibiców się niecierpliwi. Tymczasem władze ligi poinformowały o świetnym w ich opinii spotkaniu z prezesami i marketingowcami wszystkich klubów.

Za nami pierwsze tak duże i tak ważne spotkanie nowych władz GKSŻ z prezesami i marketingowcami klubów Krajowej Ligi Żużlowej W siedzibie Holdingu PZM pojawili się nawet przedstawiciele niemieckiego MF Trans Landshut Devils i łotewskiego Optibet Lokomotivu Daugavpils” – napisano na oficjalnym profilu ligi.

Z posta na Facebooku dowiadujemy się, że rozmawiano o największych problemach Krajowej Ligi Żużlowej, a także o interesujących kwestiach takich jak sponsor tytularny ligi, umowa telewizyjna oraz nowe medialne otwarcie. Prezesi wszystkich klubów mogli otwarcie podpytać o wszelkie palące kwestie przedstawicieli Głównej Komisji Sportu Żużlowego, która ma nadzieję na to, że najniższy poziom rozgrywkowy w Polsce wejdzie w przyszłości na wyższy poziom pod względem nie tylko sportowym, ale również marketingowym czy wizerunkowym.

Póki co jednak spotkanie jest przez wielu odbierane jako miła przykrywka dla nie do końca pozytywnych rozstrzygnięć dotyczących składu ligi w sezonie 2024. Coraz częściej słyszy się, że Unia Tarnów może ostatecznie nie przystąpić do rozgrywek, a nadal również nie jest oficjalnie znana decyzja dotycząca klubu z Krakowa. Cała sytuacja w obliczu tego, że mamy już marzec, wygląda całkowicie nieprofesjonalnie.

Unia Tarnoow 1
Fot. Paweł Wilczyński
Kolejarz Opole
Fot. Sonia Kaps

Dołącz do nas na Facebooku – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *