Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

GKM odbije Miśkowiaka Stali Gorzów? Prezes Murawski zabrał głos

GKM
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

GKM odbije Miśkowiaka Stali Gorzów? Prezes Murawski zabrał głos

W ostatnim czasie bardzo dużo działo się na rynku transferowym 1. Ligi Żużlowej. W PGE Ekstralidze zaś od pewnego czasu wydawało się być cicho, jednakże kilka dni temu pojawiły się zaskakujące informacje odnośnie Jakuba Miśkowiaka i jego przyszłego zespołu.

22-letni zawodnik obecnie reprezentuje barwy Włókniarza Częstochowa, a od dłuższego czasu wiadomo było, że na 99 procent zostanie on nowym żużlowcem gorzowskiej Stali, natomiast kilka dni temu pojawiła się plotka, jakoby wyższą ofertę za Miśkowiaka miał złożyć GKM Grudziądz. Ten ruch byłby bardzo zaskakujący, szczególnie biorąc pod uwagę to, że grudziądzanie zamknęli skład na przyszły rok, a w GKM-ie jako zawodnik U24 będzie jeździć Kacper Pludra.

Pogłoska o rzekomej wysokiej ofercie grudziądzan urosła do tego stopnia, że w serwisie X zdementował ją prezes Marcin Murawski. Prezes GKM-u zdecydowanie zaprzeczył na temat jakiejkolwiek próby pozyskania Jakuba Miśkowiaka.

Wydaje się więc, że Jakub Miśkowiak zostanie zawodnikiem Stali Gorzów, gdzie zastąpi Wiktora Jasińskiego. Z 22-latkiem gorzowianie na papierze mają lepszą drużynę, niż było to w obecnym sezonie. Przy większym szczęściu będą mogli zakręcić się w okolicy podium PGE Ekstraligi.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *