Żużel - Best Speedway Tv

"Przed zawodami bralibyśmy to w ciemno" - wypowiedzi po spotkaniu ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz - Motor Lublin | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
GKM Grudziądz

“Przed zawodami bralibyśmy to w ciemno” – wypowiedzi po spotkaniu ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Motor Lublin

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC

“Przed zawodami bralibyśmy to w ciemno” – wypowiedzi po spotkaniu ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – Motor Lublin
Autor: Małgorzata Olejniczak Data: 16-05-2021

W sobotę w Grudziądzu, po bardzo emocjonującym spotkaniu Gołębie podzieliły się punktami z Koziołkami.

Poniżej wypowiedzi, których po meczu zakończonym wynikiem 45:45, udzielili dla klubowych mediów: Robert Kościecha, trener juniorów GKM-u, Mateusz Bartkowiak, Kenneth Bjerre oraz Krzysztof Buczkowski.

Robert Kościecha (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz) “Przed zawodami bralibyśmy to w ciemno. Szkoda, że pogubiliśmy trochę punktów, bo bylibyśmy w innej pozycji, ale bardzo się cieszymy z tego remisu. Jeden punkt jest bardzo ważny. Lepiej pojechali zawodnicy, Kenneth Bjerre – wielka poprawa, Przemek Pawlicki – dobre zawody. Juniorzy też pojechali na dobrym poziomie i to dało nam w efekcie remis, i z tego się bardzo cieszymy. Z Lublina przyjechała najlepsza para juniorska w tym roku a zdobyła tylko jeden punkt więcej od naszych juniorów i z tego też się bardzo cieszymy”.

Mateusz Bartkowiak (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz) “To jest zwycięski remis. Trzeba zdobywać punkty, każdy punkt cenny. Motor Lublin nie jest słabym zespołem. Przed tą kolejką był drugi w tabeli. Mamy punkt u siebie i jest ok. Pracujemy dalej. Każdy punkt jest na wagę złota”.

Kenneth Bjerre (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz) “Dokonałem kilku zmian i po prostu cieszyłem się zawodami. Dziś było znaczne lepiej, koła mi tak nie boksowały jak poprzednio. Temperatura miała tutaj duże znaczenie, wpłynęła też na tor, który był trochę inny niż zazwyczaj, Dziś chodziły trochę inne ścieżki. Czuję się lepiej, więcej jeżdżę. Wiedziałem, że zacznę zdobywać punkty. Teraz muszę popracować nad startami, by je poprawić. Pewność siebie jest kluczowa. Prowadziliśmy przez cały mecz, więc to oczywiste, że jesteśmy rozczarowani. Zwycięstwo byłoby dla nas bardzo dobre, ale remis też dał nam punkt. Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki ale taki jest żużel. Mamy punkt. To najważniejsze”.

Krzysztof Buczkowski (Motor Lublin) “Był to ciężki mecz, jest remis. Jechałem w piętnastym wyścigu i summa summarum cieszę się, że podzieliliśmy się punktami. Dla nas to jest bardzo cenny punkt, kolejny zdobyty na wyjeździe. Chodzi nam o fazę play off, więc jest to dla nas bardzo ważny punkcik. Nie spodziewałem się jakiegoś negatywnego przyjęcia. Wszyscy mnie przywitali i życzyli wszystkiego najlepszego i za to wszystkim dziękuję”.

Fotorelacja z sobotniego spotkania do obejrzenia tutaj.

źródło: YouTube GKMTv

fot. Emilia Hamerska-Lengas

baner 1200 200

Zostaw komentarz

0/100

×