Przejdź do treści
Aktualności/SGP / SEC / SON / SWC

Gdzie oglądać GP Danii w Vojens? Transmisje, streamy online

gdzie oglądać gp Danii w Vojens
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Gdzie oglądać GP Danii w Vojens? Transmisje, streamy online

Czas na przedostatnią rundę cyklu Speedway Grand Prix. Bartosz Zmarzlik staje przed gigantyczną szansą na zapewnienie sobie złotego medalu po raz czwarty w karierze. Gdzie będzie można obejrzeć naszego polskiego mistrza w akcji? Jak zwykle w przypadku cyklu GP, nie mamy dobrych informacji dla telewidzów.

Cykl Speedway Grand Prix jest w tym sezonie pokazywany wyłącznie na kanale Eurosport Extra, który dostępny jest po wcześniejszym jego wykupieniu w Playerze. Wyjątkiem są polskie rundy, które pokazuje ogólnodostępny kanał TTV. W sobotę jednak rywalizacja odbędzie się w duńskim Vojens, co oznacza brak transmisji w telewizji. Na kilka godzin przed turniejem będzie można jednak obejrzeć kwalifikacje również na kanale Eurosport 2. To z pewnością gratka dla wielu fanów żużla.

Bartosz Zmarzlik może zapewnić sobie w sobotni wieczór tytuł mistrza świata, więc z pewnością warto to obejrzeć. Co się musi wydarzyć? 28-latek ma aż 24 punkty przewagi nad drugim Fredrikiem Lindgrenem i 33 nad trzecim Martinem Vaculikiem. Tylko ci dwaj mają matematyczne szanse na odebranie mu złota. Jeśli Lindgren i „Vacul” wyjadą z Vojens ze stratą większą niż 20 „oczek” będzie to oznaczało triumf Zmarzlika na jeden turniej przed końcem cyklu.

Gdzie oglądać GP Danii w Vojens?

Kwalifikacje do GP Danii w Vojens, 13:00, Eurosport 2, Eurosport Extra w Playerze

Transmisja z GP Danii w Vojens, 19:00 – Eurosport Extra w Playerze

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×