Żużel - Best Speedway Tv

Gdzie i kiedy obejrzeć żużel? Plan transmisji Sobota 12.08.2023 | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Gdzie i kiedy obejrzeć żużel? Plan transmisji Sobota 12.08.2023

Transmisja żużla

Gdzie i kiedy obejrzeć żużel? Plan transmisji Sobota 12.08.2023

W sobotę wszystkie oczy będą zwrócone na Rygę i debiutujący w cyklu Grand Prix obiekt, na którym rozegrana zostanie szósta runda tegorocznego cyklu. Oprócz SGP będziemy mieli mecze na naszym podwórku, w starciu drugoligowym Kolejarz Rawicz podejmie Start Gniezno, natomiast w kolejnym spotkaniu w ramach ostatniej kolejki rundy zasadniczej Pierwszej Ligi Żużlowej Falubaz Zielona Góra pojedzie z ROW-em Rybnik.

Dominik Kubera nie zgadza się ze stwierdzeniem, że był to mecz o nic “Każdy chce wygrywać, mimo że mecz nie wpłynął gdzieś na układ tej tabeli”

Mecz w Rawiczu rozpocznie się o godzinie 14:00 i klasycznie będzie transmitowany w kanale Canal+Sport 5, a także w serwisie internetowym Canal+ Online. Spotkanie Falubazu z ROW-em również telewizja pokaże w Canal+ Sport 5. Canal+ przygotował również nowość, ponieważ kibice internetowi będą mogli obejrzeć mecz w Zielonej Górze na otwartym kanale YouTube Canal+ Sport. Dzisiejsza runda SGP rozpocznie się wyjątkowo wcześniej, bo o godzinie 16:00, a oglądać będzie ją można w Eurosporcie Extra w Playerze.

Plan Transmisji Sobota 12.08.

Kolejarz Rawicz – Start Gniezno godz. 14:00 (Canal+Sport 5, Canal+Online)

Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik 16:30 (Canal+Sport 5, YouTube Canal+Sport, Canal+ Online)

Grand Prix Łotwy w Rydze godz. 16:00 (Eurosport Extra)

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Reklamy

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×