Żużel - Best Speedway Tv

Francis Gusts w 1. Lidze Żużlowej! Znalazł się w zespole trapionym kontuzjami | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Francis Gusts w 1. Lidze Żużlowej! Znalazł się w zespole trapionym kontuzjami

Francis Gusts

Francis Gusts w 1. Lidze Żużlowej! Znalazł się w zespole trapionym kontuzjami

Francis Gusts dołączy w szeregi Arged Malesa Ostrowa Wielkopolskiego. Włodarze klubu nie ogłosili transferu, ale z naszych źródeł wynika, że wypożyczenie jest już pewne.

Prezes beniaminka śmieje się w twarz ekspertom? „Mamy silniejszy zespół niż Fogo Unia Leszno”

Ostrovia na początku sezonu znalazła się w beznadziejnej sytuacji. Przed sezonem kontuzji nadgarstka nabawił się Victor Palovaara, a w przegranym meczu w Gdańsku urazów doznali lider zespołu – Tobiasz Musielak i junior Sebastian Szostak.

Plaga kontuzji zmusiła władze klubu żużlowego z Ostrowa Wielkopolskiego do nerwowych poszukiwań i ich owocem jest wypożyczenie Francisa Gustsa z Betard Sparty Wrocław.

Francis Gusts mimo wysokich umiejętności i fenomenalnego poprzedniego sezonu w barwach drugoligowego wtedy ebebe PSŻ Poznań, nie ma szans na pokazanie się w pierwotnym klubie. Tam pozycja zawodnika U-24 zarezerwowana jest dla Daniela Bewleya, a dwudziestolatek z Łotwy ewidentnie nie chce pogodzić się z rolą rezerwowego.

Dla samego żużlowca Sparty będzie to idealna okazja do pokazania się działaczom swojego klubu i udowodnienia swojej wartości. Jeżeli w 1. Lidze Żużlowej po raz kolejny potwierdzi swoje wysokie predyspozycje, nic nie powinno stać na przeszkodzie, aby w następnym roku wskoczyć do składu wrocławskiego klubu żużlowego.

Następny mecz Arged Malesa Ostrów Wielkopolski pojedzie przeciwko ROW-owi Rybnik 16 kwietnia. Wtedy też łotewski żużlowiec ma zadebiutować w czarno-czerwonym kevlarze.

Reklamy

fot. Roman Biliński

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×