Żużel - Best Speedway Tv

Falubaz pojedzie osłabiony w pierwszym meczu fazy play off w Łodzi | Żużel - Best Speedway TV
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Falubaz

Falubaz pojedzie osłabiony w pierwszym meczu fazy play off w Łodzi

Falubaz pojedzie osłabiony na pierwszym meczu fazy play off w Łodzi

Już w tę sobotę 06.08 Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się z H. Skrzydlewska Orłem Łódź na łódzkiej Moto Arenie w pierwszym meczu fazy play off eWinner 1. Ligi. Niestety jak się okazało zielonogórskie Myszy walkę z łódzkimi Orłami podejmą w osłabieniu.

Podczas wczorajszych Indywidualnych Mistrzostw Czech Juniorów, które miały miejsce w czeskim Plzen nieszczęśliwemu upadkowi uległ Jan Kvech. Trzy pierwsze wyścigi żużlowiec Stelmetu Falubazu Zielonej Góry górował nad swoimi rywalami. Niestety w trakcie czwartej gonitwy, podczas walki o punkty z Matejem Fryza, szczęście opuściło dwudziestoletniego Czecha. Jego przeciwnik wjechał mu w tylne koło i doprowadził do nieszczęśliwego upadku. W wyniku tej sytuacji Jan Kvech doznał kontuzji barku. W Pradze przeszedł już pierwsze badania, a dalej będzie odbywał rehabilitację w Zielonej Górze, w której będzie zmuszony spędzić kilka najbliższych dni.

W związku z całym zajściem i nieszczęściem zawodnika U24 Stelmetu Falubazu Zielonej Góry, nie będzie on mógł wystąpić podczas pierwszego meczu fazy play off na łódzkiej Moto Arenie. Czy tego rodzaju osłabienie będzie miało wpływ na całą zielonogórską drużynę oraz wynik sobotniego spotkania? Tego dowiemy się już niebawem.

Ponownie zapraszamy fanów czarnego sportu do śledzenia zmagań H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra o godz. 14:00 na łódzką Moto Arenę przy ul. 6-go Sierpnia 71 lub też przed tlewizory na antenę Canal+ Sport 5 – 13:40 studio przedmeczowe.

fot. Marta Astachow

Zostaw komentarz

  • redakcja@bestspeedwaytv.pl
  • tel. 571242003

Tytuł zarejestrowany w Sądzie Okręgowym w Gdańsku w rejestrze dzienników i czasopism pod numerem 2338

 2022 © Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×