Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Falubaz pojedzie osłabiony w pierwszym meczu fazy play off w Łodzi

Falubaz

Autor: Edyta Wojdeł

Oceń Wpis

Falubaz pojedzie osłabiony na pierwszym meczu fazy play off w Łodzi

Już w tę sobotę 06.08 Stelmet Falubaz Zielona Góra zmierzy się z H. Skrzydlewska Orłem Łódź na łódzkiej Moto Arenie w pierwszym meczu fazy play off eWinner 1. Ligi. Niestety jak się okazało zielonogórskie Myszy walkę z łódzkimi Orłami podejmą w osłabieniu.

Podczas wczorajszych Indywidualnych Mistrzostw Czech Juniorów, które miały miejsce w czeskim Plzen nieszczęśliwemu upadkowi uległ Jan Kvech. Trzy pierwsze wyścigi żużlowiec Stelmetu Falubazu Zielonej Góry górował nad swoimi rywalami. Niestety w trakcie czwartej gonitwy, podczas walki o punkty z Matejem Fryza, szczęście opuściło dwudziestoletniego Czecha. Jego przeciwnik wjechał mu w tylne koło i doprowadził do nieszczęśliwego upadku. W wyniku tej sytuacji Jan Kvech doznał kontuzji barku. W Pradze przeszedł już pierwsze badania, a dalej będzie odbywał rehabilitację w Zielonej Górze, w której będzie zmuszony spędzić kilka najbliższych dni.

W związku z całym zajściem i nieszczęściem zawodnika U24 Stelmetu Falubazu Zielonej Góry, nie będzie on mógł wystąpić podczas pierwszego meczu fazy play off na łódzkiej Moto Arenie. Czy tego rodzaju osłabienie będzie miało wpływ na całą zielonogórską drużynę oraz wynik sobotniego spotkania? Tego dowiemy się już niebawem.

Ponownie zapraszamy fanów czarnego sportu do śledzenia zmagań H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra o godz. 14:00 na łódzką Moto Arenę przy ul. 6-go Sierpnia 71 lub też przed tlewizory na antenę Canal+ Sport 5 – 13:40 studio przedmeczowe.

fot. Marta Astachow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×