Żużel - Best Speedway Tv

Eryk Jóźwiak nie rezygnuje. Wybrzeże z 2 porażkami na własnym torze! | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Wybrzeże Gdańsk

Eryk Jóźwiak nie rezygnuje. Wybrzeże z 2 porażkami na własnym torze!

bstv 1536x162 3
Eryk Jóźwiak nie rezygnuje. Wybrzeże z 2 porażkami na własnym torze!
Autor: Redakcja Data: 18-05-2021

– Na początku meczu wyglądaliśmy jak baletnice. Nasze jaja zostały w szatni. Zanim chłopaki je wyciągnęli, było już za późno. Porażki są moją winą, biorę wszystko na siebie. Jeśli ktoś ma ochotę, może sobie ulżyć i pisać, że mechanik się nie nadaje na menedżera. Ja na pewno nie rzucam ręcznika. Jestem do dyspozycji zarządu i to on decyduje, kto będzie prowadził drużynę – mówi menedżer żużlowców Zdunek Wybrzeże Gdańsk Eryk Jóźwiak po porażce z Orłem Łódź.

“Porażki są moją winą” Wybrzeże z 2 porażkami na własnym torze!

– Mam skład taki jaki chciałem i mogę za to tylko podziękować zarządowi. Porażki są moją winą, biorę wszystko na siebie. Nie będę zwalał na tor, nie będę zwalał na klub, bo wszystko jest poukładane a płatności są terminowe. Przegrywamy całą drużyną, a stanowią ją zawodnicy, o których ja zabiegałem. Gdyby każdy z nich dołożył po punkcie, wygralibyśmy z Orłem. Można mieć większe pretensje do jednego czy drugiego zawodnika, ale przegrała drużyna, której ja jestem głową. Jeśli ktoś ma ochotę, może sobie ulżyć i pisać, że mechanik się nie nadaje na menedżera. Ja na pewno nie rzucam ręcznika. Jestem do dyspozycji zarządu i to on decyduje, kto będzie prowadził drużynę.

Takie upadki nie powinny się przydarzyć

Nasi juniorzy to nie są chłopaki świeżo po licencji i takie upadki nie powinny się przydarzyć. Ten upadek Piotra jest dla mnie zagadką. Inna sprawa, że narzekał po nim na ból w lewej ręce. Dokończył zawody, ale po meczu trafił do szpitala na szczegółowe badania z podejrzeniem złamania.

“Wiadomo, że liga nabiera tempa” – Eryk Jóźwiak nie rezygnuje.

– Trzeba pracować spokojnie, tak jak z Michałem Gruchalskim. Widać było, że coś powoli u niego drgnęło. Wiadomo, że liga nabiera tempa, ale nie można robić nerwowych ruchów, bo można zrobić sobie krzywdę. Jesteśmy już po spotkaniu z drużyną, usiedliśmy i przedyskutowaliśmy mecz z Orłem. Musimy to przepracować, ale robienie siedmiu treningów w tygodniu nic nie poprawi – wspomina menadzer Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Eryk Jóźwiak.

źródło.https://www.trojmiasto.pl/
Czytaj więcej na: Tutaj

fot. Arkadiusz Buczyński / akbiphotos.pl

bst2 1

Zostaw komentarz

0/100

×