Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/Wywiady

„Żółtą kartę otrzymałem słusznie.” – wypowiedzi po spotkaniu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź

„Żółtą kartę otrzymałem słusznie.” – wypowiedzi po spotkaniu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź

Autor: Małgorzata Olejniczak

EC615A0D 9104 4DB8 A103 742C2C7820BC

[su_heading size=”28″]”Żółtą kartę otrzymałem słusznie.” – wypowiedzi po spotkaniu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź[/su_heading]

[su_label]Autor: Małgorzata Olejniczak Data: 18-05-2021 [/su_label]

W sobotę w Gdańsku, po bardzo emocjonującym meczu miejscowe Wybrzeże uległo Orłowi Łódź 44:45.

Wypowiedzi po spotkaniu Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź dla stacji nSport+ udzielili zawodnicy zwycięskiej drużyny Marcin Nowak i Aleksandr Łoktajew. Pierwszy z nich zdobył trzy punkty i jeden bonus, a popularny Sasza zanotował na swoim koncie dwanaście oczek, walnie przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu.

[su_heading size=”24″]Nie ma co jednak zwalać winy na bóle tylko trzeba trzymać gaz.[/su_heading]

Marcin Nowak: „Nie mogę być zadowolony ze swojej postawy, jednak drużynowo spisujemy się na medal. Po tym upadku, dwa tygodnie temu w Krośnie czuje jeszcze w prawej nodze, że mięśnie mi się spinają. To był uraz mięśniowy, a dzisiejszy mecz nie był najłatwiejszy do powrotu po takim strzale. Nie ma co jednak zwalać winy na bóle tylko trzeba trzymać gaz. Całe szczęście, że jako drużyna dajemy radę. Myślę, że tor był zaskoczeniem nie tylko dla nas, ale również dla gospodarzy. Nam na szczęście od początku lepiej udało się połapać ustawienia”.

[su_heading size=”24″]Żółtą kartę otrzymałem słusznie.[/su_heading]

Aleksandr Łoktajew „Szykowaliśmy się do tego meczu, poprzez dużą liczbę treningów. Nie ukrywam, że starty w innych ligach i stan tamtejszych torów bardzo pomagają w takich zawodach jak dzisiaj. Psychologicznie inaczej podchodzisz do takich zawodów i w ich trakcie możesz próbować wymyślić jakieś nowe rozwiązanie, bo jesteś do tego przygotowany. Żółtą kartę otrzymałem słusznie. Wyciągnę wnioski z tej sytuacji na przyszłość i będę bardziej powściągliwy. (żółtą kartkę zawodnik otrzymał za niesportowe zachowanie, po tym jak „pozdrowił” kapitana gospodarzy Krystiana Pieszczka po dziesiątym biegu – red.). Jedziemy z wygraną do domu i jesteśmy szczęśliwi”.

Orzeł Łódź jest obecnie wiceliderem z sześcioma punktami na koncie. Wybrzeże jest czwarte i ma pięć punktów.

źródło: nSport+

fot. Emilia Hamerska-Lengas

baner 1200 200

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *