Żużel - Best Speedway Tv

Eryk Jóźwiak motywuje zawodników! "Ku**a koncentracja i z jajem, bo będę napie**alał pałą." | Żużel
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
Eryk Jóźwiak

Eryk Jóźwiak motywuje zawodników! “Ku**a koncentracja i z jajem, bo będę napie**alał pałą.”

Eryk Jóźwiak motywuje zawodników! “Ku**a koncentracja i z jajem, bo będę napie**alał pałą.”

W niedzielę Wybrzeże Gdańsk podejmowało ekipę Trans MF Landshut Devils. Gospodarze wygrali 48:42, a dzień po spotkaniu w mediach społecznościowych polskiego klubu ukazał się prawie 4-minutowy film, na którym pokazano kulisy meczu.

Wybrzeże postanowiło, by nie ugrzeczniać na siłę rzeczywistości i w materiale znalazły się także fragmenty, w których zawodnicy są motywowani do lepszej jazdy. Każdy, kto uprawiał sport drużynowy (nawet amatorsko) wie, jak to wygląda. Trenerzy nie raz muszą w emocjach powiedzieć coś jasno i wyraźnie, a często z użyciem wulgaryzmów. Tak było i w tym przypadku, gdy m.in. menedżer drużyny w mocnych słowach motywował swoich zawodników.

“Panowie juniorzy przede wszystkim. Ku*wa koncentracja i z jajem, bo będę napie*dalał pałą. Ku*wa chłopaki się obudźcie, bo wasze punkty też są ważne. Całej drużyny, nie tylko ich. Wszyscy mają jechać razem. Wszyscy! Bo oni się będą zabijać, a wy będziecie se ku*wa jeździć? Macie zapie*dalać też” – powiedział Eryk Jóźwiak menadżer Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Klub na YouTubie opublikował wersję ocenzurowaną, natomiast na Facebooku ukazał się oryginalny materiał.

fot. Sonia Kaps

Zostaw komentarz

×