Żużel - Best Speedway Tv

Emil Sajfutdinow: Nie jesteśmy w kolorowej sytuacji | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Emil Sajfutdinow: Nie jesteśmy w kolorowej sytuacji

Emil Sajfutdinow

Emil Sajfutdinow: Nie jesteśmy w kolorowej sytuacji

Podczas wczorajszego spotkania w Lublinie gospodarze zwyciężyli 59:31 z For Nature Solutions KS Apator Toruń. Najlepszym zawodnikiem w drużynie gości był Emil Sajfutdinow, który zainkasował 15 punktów w 6 startach.

Mariusz Staszewski: Liczyłem na więcej

Lider formacji seniorskiej toruńskiego Apatora przyznał po spotkaniu w pomeczowej Mix Zone, że drużyna z Torunia jest w ciężkiej sytuacji. Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik gościli na antenie Canal+Sport 5 tuż przed rozpoczęciem Magazynu PGE Ekstraligi. Zawodnik For Nature Solutions KS Apatora Toruń podkreślił, że to dobra nauczka dla drużyny.

Ciężko powiedzieć, wydaje mi się, że chłopacy poszli ze złymi przełożeniami na początku spotkania. Jest to dobra nauczka dla naszej drużyny, także jedziemy, aby zdobywać jakieś punkty. Faza Play-Off niedługo się zaczyna i nie jesteśmy w kolorowej sytuacji – powiedział Rosjanin podczas Mix Zone po spotkaniu w Lublinie.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×