Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Emil Sajfutdinow o nastrojach w Apatorze Toruń „Drużyna dzisiaj odżyła”

Emil Sajfutdinow
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Krzysztof Choroszy

Emil Sajfutdinow o nastrojach w Apatorze Toruń „Drużyna dzisiaj odżyła”

W piątkowym meczu PGE Ekstraligi, między Apatorem Toruń a Unią Leszno, fantastycznie zaprezentował się Emil Sajfutdinow. Zawodnik zdobył czysty komplet, 15 punktów, i poprowadził swoją drużynę do zwycięstwa 53:37. Wszyscy żużlowcy Apatora zaprezentowali się dobrze, co nie było takie oczywiste, po ostatnich, ich występach.

Żużel. Seniorska niemoc Polonii. Ostrovia wygrywa z faworytem do awansu [RELACJA]

W pomeczowej mix-zonie Emil Sajfutdinow zapytany został o to, jakie nastroje panują obecnie w obozie Apatora. Lider torunian odpowiedział, że dzisiaj odżyli i zaprezentowali się bardzo dobrze, a każdy z drużyny zrobił swoje. Zawodnik dodał, że cieszyli się oni jazdą i wynik sam przyszedł.

„Widać było dzisiaj drużyna odżyła, zrobiliśmy te 3 punkty. Każdy funkcjonował na swojej pozycji i każdy robił, to co należy, także my się cieszyliśmy, a wynik sam przyszedł” – mówił w pomeczowej mix-zonie Emil Sajfutdinow.

Ostatnie mecze Apatora Toruń kończyły się dla „Aniołów” kompletnymi klęskami, najpierw spotkanie w Grudziądzu, a następnie u siebie z Włókniarzem. Udało im się jednak przełamać w starciu z leszczyńską Unią, co poprawiło nieco ich sytuację w tabeli. Na następny mecz torunianie pojadą do Wrocławia i będzie to wielki sprawdzian dla Apatora.

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *