Aktualności/Turnieje Indywidualne

Duet Lwów na czele półfinału IMP! Na podium także Przemysław Pawlicki!

Duet Lwów

Autor: Jagoda Burka

Kacper Woryna zwycięża półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gdańsku. Na drugim miejscu znalazł się Bartosz Smektała, a na ostatnim stopniu podium uplasował się Przemysław Pawlicki.

E5A08112 FF5D 4D5C 928B C7ECD5DD339C
Duet Lwów na czele półfinału IMP! Na podium także Przemysław Pawlicki! 2

Do finału uplasowali się zawodnicy, którzy zdobyli od dziewięciu do dwunastu punktów. Do wyżej wymienionej trójki dołączą także takie nazwiska jak Zengota, Hampel, Musielak, Jamróg czy Kasprzak.

Same zawody były owiane defektami, upadkami i wykluczeniami. Największymi pechowcami mogą nazwać się Gleb Chugunov i Piotr Pawlicki, którzy uplasowali się odpowiednio na szesnastym i czternastym miejscu. Reprezentant Betard Sparty Wrocław nie zdobył ani jednego punktu, jednocześnie notując dwa defekty i jedno wykluczenie. Leszczynianin natomiast zgromadził cztery punkty, jednak taśma i wykluczenie za upadek w biegu piętnastym spowodowały koniec marzeń o dalszej walki o awans do finału.

Z bardzo dobrej strony pokazał się Mateusz Cierniak i Krzysztof Buczkowski, którzy zdobyli po osiem punktów. Do ich awansu nie zabrakło dużo, jednak z pewnością niedosyt tych dwóch Panów musi być bardzo duży.