Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Sport Żużlowy: Dominik Kubera świętuje narodziny dziecka! I to po powrocie z Malty

Dominik Kubera
Fot. Kazimierz Kożuch

Autor: Redakcja

Sport Żużlowy: Dominik Kubera świętuje narodziny dziecka! I to po powrocie z Malty

Dominik Kubera, jeden z najlepszych polskich żużlowców, przeżywa obecnie wyjątkowe chwile. Po powrocie z obozu reprezentacji na Malcie, doświadczył kolejnego niezwykłego momentu.

Oczekiwanie na dzidziusia: Tajemnicza fotka na Instagramie

Jeszcze w grudniu zeszłego roku, fani dowiedzieli się, że rodzina Kubery powiększy się o kolejnego członka. Żużlowiec i jego partnerka opublikowali wymowną fotografię, na której trzymali w rękach zdjęcie USG, z dopiskiem „dzidziuś w drodze”. Dominik postanowił jednak zachować prywatność i cicho oczekiwać na wyjątkowy moment. Dominik Kubera wiek 25 lat został ojcem swojego pierwszego dziecka.

Niespodziewane ogłoszenie: Kubera zostaje ojcem

Dopiero 8 lutego Dominik Kubera zaskoczył fanów, ogłaszając radosną nowinę – został szczęśliwym ojcem. Z dumą podzielił się tą wiadomością na Instagramie, pokazując światu swoje nowe oczko w głowie.

Żużlowy świat gratuluje: Miłe słowa od kolegów z toru

Ogłoszenie Kubery spotkało się z szerokim uznaniem ze strony kolegów z żużlowego świata. Z gratulacjami wystąpili między innymi Fredrik Lindgren, Jaimon Lidsey, Wadim Tarasienko oraz Patrick Hansen.

Podobne chwile dla Zmarzlików: Wspólna radość w świecie żużla

Małżonka Bartosza Zmarzlika, Sandra, również przesłała szczere gratulacje dla Kubery. Wkrótce sama doświadczy podobnych chwil, spodziewając się kolejnego potomka z czterokrotnym mistrzem świata.

Wnioski po zakończonym zgrupowaniu: Kubera i nowy etap w życiu

Ostatnio zakończone zgrupowanie reprezentacji Polski na Malcie wprowadziło Dominika Kuberę w okres ogromnej radości. Nie tylko z powodu sportowych sukcesów, ale także ze względu na narodziny własnego dziecka. Uśmiech dwóch kochających się osób rozpoczyna nowy, wspaniały etap w ich życiu.

376813321 10161320791336738 4868292737784505343 n
Fot. Michał Szmyd
20230820 DSC06837 1
Fot. Kazimierz Kożuch

MAGAZYN ŻUŻLOWY – kliknij TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *