Przejdź do treści
PGE EKSTRALIGA

Żużel. Dlaczego Piotr Pawlicki odrzucił ofertę Apatora Toruń? Chodzi o… pieniądze

Piotr Pawlicki

Autor: Krzysztof Choroszy

Dlaczego Piotr Pawlicki odrzucił ofertę Apatora Toruń? Chodzi o… pieniądze

W ostatnim czasie pojawiło się dużo informacji na temat rzekomego transferu Piotra Pawlickiego. Jedną z nich było to, że 28-latek odrzucił ofertę jazdy w Apatorze Toruń i skierował swoje zainteresowanie ku drużynie, w której jeździ jego brat, czyli Falubaz Zielona Góra. Wielu kibiców było zaskoczonych tym, że Pawlicki zrezygnował z kontraktu w Apatorze, jednak doszły do nas informację o możliwej przyczynie tej zmiany.

Apator w nowym sezonie: Kim będzie główny trener

Aktualny zawodnik Sparty Wrocław nie dogadał się, co do warunków finansowych kontraktu. Z naszych informacji wynika, że konkretnie torunianie zaproponowali o 200 tysięcy złotych mniej, niż oczekiwał tego zawodnik, i tysiąc złotych mniej za punkt. Nie wiemy, jakie były to konkretnie kwoty, ale z pewnością nie łatwo będzie sprostać oczekiwaniom finansowym wychowanka Unii Leszno jego przyszłemu pracodawcy.

Nie jest jeszcze pewne, w jakim zespole pojedzie Piotr Pawlicki w przyszłym sezonie. Na tę chwilę najbliżej pozyskania zawodnika jest Falubaz Zielona Góra i wydaje się, że jeśli nic się nie zmieni, to w przyszłym roku zobaczymy obu braci Pawlickich w jednym zespole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *