Żużel - Best Speedway Tv

Czy Ostrovia wydrze choć punkt Motomyszom? Enea Falubaz Zielona Góra - Arged Malesa Ostrów [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy Ostrovia wydrze choć punkt Motomyszom? Enea Falubaz Zielona Góra – Arged Malesa Ostrów [ZAPOWIEDŹ]

Ostrovia

Czy Ostrovia wydrze choć punkt Motomyszom? Enea Falubaz Zielona Góra – Arged Malesa Ostrów [ZAPOWIEDŹ]

Już dzisiaj o godzinie 14:00 Motomyszy podejmą na swoim torze zawodników z Ostrowa. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zielonogórzan. Czy obecnie najskuteczniejsza drużyna 1. Ligi podtrzyma dobrą passę? A może to goście odniosą historyczne zwycięstwo na W69?

Żużel. Pojedynek Ultrapur Start Gniezno – OK Bedmet Kolejarz Opole w hicie 9. rundy 2. ligi [ZAPOWIEDŹ]

Ostrovia w końcu odbiła się w sobotnim meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz po serii nieudanych meczów. Stracone punkty w domowym meczu z Falubazem oraz przegrana na wyjeździe w Poznaniu nie napawały bowiem optymizmem. Podopieczni Mariusza Staszewskiego zajmują obecnie szóste miejsce w tabeli z 9 punktami na koncie. Wygrana czy chociaż remis będzie trudny do osiągnięcia na torze w Zielonej Górze. Czy ostrowscy żużlowcy dadzą radę wydrzeć chociaż jeden punkt?

Ten sezon układa się wyśmienicie dla drużyny z Winnego Grodu. Po 10 odjechanych spotkaniach zajmują 1. miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Podczas ostatniego meczu w Bydgoszczy nie wszystko na początku szło po myśli Falubazu, jednak udało im się wygrać spotkanie różnicą 4 punktów. Czy Motomyszy przedłużą serię zwycięstw? Czy trzy punkty zostaną w Zielonej Górze?

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 i będzie można śledzić jego przebieg na platformie Canal+ Online.

Awizowane składy:

Enea Falubaz Zielona Góra:
9. Przemysław Pawlicki
10. Rasmus Jensen
11. Rohan Tungate
12. Wiktor Trofimow
13. Krzysztof Buczkowski
14. Maksym Borowiak
15. Michał Curzytek

Reklamy

Arged Malesa Ostrów:
1. Tobiasz Musielak
2. Viktor Palovaara
3. Grzegorz Walasek
4. Matias Nielsen
5. Oliver Berntzon
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Krawczyk

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×