Żużel - Best Speedway Tv

Czy Diabły z Landshut wywalczą play-offy? Czeka je trudna przeprawa w Bydgoszczy! [ZAPOWIEDŹ] | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Czy Diabły z Landshut wywalczą play-offy? Czeka je trudna przeprawa w Bydgoszczy! [ZAPOWIEDŹ]

Abramczyk Polonia

Czy Diabły z Landshut wywalczą play-offy? Czeka je trudna przeprawa w Bydgoszczy! [ZAPOWIEDŹ]

W sobotę rozstrzygnie się kwestia ćwierćfinałów w 1. Lidze Żużlowej. Po przegranej 45:44 w domowym meczu, Trans MF Landshut Devils musi walczyć o dalszy byt w pierwszoligowych play-offach. Na ich drodze stanie Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Włókniarz Częstochowa, czy Motor Lublin? Kto będzie bliżej finału po pierwszym meczu półfinałowym? [ZAPOWIEDŹ]

Bydgoszczanie po wygranej na wyjeździe muszą iść za ciosem i wygrać domowy pojedynek. Inaczej, przez wygraną zaledwie jednym punktem nie są w najlepszej pozycji do awansu z pozycji “lucky losera”.

W Landshut pamiętają jeszcze swój pierwszy pojedynek przy ulicy Sportowej 2 w fazie zasadniczej. Wtedy mimo początkowych tarapatów wywalczyli bonus, przegrywając zaledwie trzema punktami. Świetny występ w tamtym spotkaniu zanotowali Kai Huckenbeck i Dmitri Berge. W szczególności, że Polonia na wyjeździe nie zaprezentowała wybitnej formy. Jak zwykle brylował Przyjemski, ale seniorzy nie pokazali pełni swoich możliwości. Na osłabioną kontuzją Kaia Huckenbecka ekipę z Landshut to wystarczyło, ale w rewanżu główna formacja Gryfów musi pokazać więcej.

Z drugiej strony można oczekiwać, że Polonia na swoim terenie spisze się dobrze. Swoje problemy zażegnał Kenneth Bjerre, a dobrą formę na swoim terenie prezentują praktycznie wszyscy bydgoscy żużlowcy.

Niemieccy kibice w trakcie spotkania na pewno będą nerwowo obserwować poczynania ostrowskich zawodnik w trakcie spotkania przeciwko ROW-owi Rybnik. Jeżeli ich pupilom podwinie się noga, przegrana Ostrovii na ich owalu może i tak dać awans Devils. Wszystko to w ramach instytucji “lucky losera”. Wtedy prawdopodobnie czeka ich pojedynek z tegorocznym hegemonem – Enea Falubazem Zielona Góra.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30.

Reklamy

TRANS MF LANDSHUT DEVILS

NrNazwisko
1Kai Huckenbeck
2Kim Nilsson
3Lukas Baumann
4Erik Riss
5Dmitri Berge
6Norick Bloedorn
7Erik Bachhuber
8

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ

NrNazwisko
9Kenneth Bjerre
10Szymon Szlauderbach
11Mateusz Szczepaniak
12David Bellego
13Andreas Lyager
14Wiktor Przyjemski
15Olivier Buszkiewicz
16

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×