Przejdź do treści
Aktualności/PGE EKSTRALIGA

Ben Cook miał zadebiutować już w Gorzowie. Kryjom potwierdza

Ben Cook
Fot. Taylor Lanning

Autor: Jakub Bielak

Ben Cook miał zadebiutować już w Gorzowie. Kryjom potwierdza

Fogo Unia Leszno znalazła się w niezwykle trudnej sytuacji w związku z kontuzjami Janusza Kołodzieja oraz Damiana Ratajczaka. Leszczynianie w ostatnich meczach stawiali na Nazara Paritskyiego, ale postanowili wzmocnić swój skład transferem z zewnątrz. Niespodziewanie padło na Bena Cooka.

Okazuje się, że Australijczyk miał być już gotowy do jazdy w piątek podczas meczu z ebut.pl Stalą Gorzów. Spotkanie ostatecznie odwołano, więc nie mieliśmy okazji zobaczyć oficjalnego składu Unii na ten mecz. W składach awizowanych nazwiska Cooka zabrakło, jednak Sławomir Kryjom potwierdził na portalu X, że nowy nabytek Unii wyjechałby na tor w Gorzowie.

Na portalu X popularne wśród kibiców jest wyliczanie dni do jakiegoś wydarzenia. Jeden z fanów napisał, że liczy dni do biegu Bena Cooka w PGE Ekstralidze. Na wpis zareagował Sławomir Kryjom, odpowiadając wprost: „Odliczanie w przypadku Bena by się dzisiaj skończyło” (wpis z piątku, 31 maja).

Wiele wskazuje więc na to, że Ben Cook po raz pierwszy pojedzie w ekstraligowym meczu w piątek, 7 czerwca, Wówczas Fogo Unia Leszno zmierzy się na wyjeździe z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa.

kolodziejjj
Fot. Czarny Productions
Rafał Okoniewski
Fot. Czarny Productions

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *