Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga

Będzie kolejny junior w Stali Rzeszów. Jeszcze niedawno jeździł w Ekstralidze

junior
Fot. Paweł Wilczyński

Autor: Jakub Bielak

Będzie kolejny junior w Stali Rzeszów. Jeszcze niedawno jeździł w Ekstralidze

Texom Stal Rzeszów buduje solidny skład po awansie do 1. Ligi Żużlowej. Coraz więcej wskazuje na to, że rzeszowianie nie tylko będą walczyć o utrzymanie na zapleczu PGE Ekstraligi, ale być może namieszają również w górnej połowie tabeli. Do klubu ma trafić kolejny młodzieżowiec.

Według lokalnego infostrow.pl decyzja dotycząca zawodnika Arged Malesy Ostrów, Jakuba Poczty została już podjęta. 19-latek ma na zasadzie transferu definitywnego zasilić szeregi Texom Stali Rzeszów. Byłby to kolejny młodzieżowiec klubu z Ostrowa, który opuściłby klub. Wcześniej ogłoszono już, że Kacper Grzelak spędzi sezon 2024 na wypożyczeniu w PSŻ Poznań.

W drużynie beniaminka Poczta stworzyłby parę juniorów z Wiktorem Rafalskim. Jak na pierwszoligowe standardy, byłaby to niezła broń w talii menedżera, Pawła Piskorza. Z drugiej jednak strony 19-latek odchodzi z Arged Malesy nie bez powodu. Sebastian Szostak i Jakub Krawczyk notują zdecydowanie lepsze wyniki niż on. W kolejce czekają kolejni utalentowani młodzieżowcy. Dla Poczty zabrakło więc miejsca. Być może jednak w Rzeszowie uwolni swój pełny potencjał.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *