Żużel - Best Speedway Tv

Bartosz Zmarzlik na gorąco po przypieczętowaniu tytułu Mistrza Polski: Jeszcze jestem mocno skoncentrowany na dzisiejszym turnieju, ale na pewno jestem zadowolony | Żużel - Best Speedway Tv
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bartosz Zmarzlik na gorąco po przypieczętowaniu tytułu Mistrza Polski: Jeszcze jestem mocno skoncentrowany na dzisiejszym turnieju, ale na pewno jestem zadowolony

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik na gorąco po przypieczętowaniu tytułu Mistrza Polski: Jeszcze jestem mocno skoncentrowany na dzisiejszym turnieju, ale na pewno jestem zadowolony

Podczas poniedziałkowego trzeciego finału Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi Bartosz Zmarzlik miał przypieczętować swój kolejny tytuł. W całych zawodach prezentował się fenomenalnie, a zwycięstwo w cyklu zapewnił sobie już w piętnastym biegu, wygrywając swój czwarty wyścig.

W wywiadzie dla Canal+ Bartosz Zmarzlik wypowiedział się po zdobyciu tytułu. Trzykrotny mistrz świata zapytany został o to, czy czuje się jak mistrz Polski. Zmarzlik odpowiedział, że jeszcze zbyt wcześnie, gdyż koncentracja jest jeszcze na zawodach, ale jest on bardzo zadowolony z tego, co udało mu się osiągnąć.

Jeszcze nie, jeszcze zbyt wcześnie, bo jeszcze jestem mocno skoncentrowany na dzisiejszym turnieju, ale na pewno jestem bardzo zadowolony – mówił w wywiadzie dla Canal+ Bartosz Zmarzlik.

28-latek w Łodzi zdobył swój trzeci tytuł, który jest również trzecim z rzędu na jego koncie. Zmarzlik tym samym pokazał swoją moc i fakt, że jest on prawdziwym dominatorem na krajowym podwórku, ciężko będzie walczyć któremuś z zawodników z tak rozpędzonym i świetnym Bartkiem.

Magazyn Żużlowy – kliknij TUTAJ

Zostaw komentarz

2022 Best Speedway TV | Wszelkie prawa autorskie wydawcy zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie materiałów w całości lub w części bez zgody redakcji jest zabronione.

×