Przejdź do treści
Aktualności żużlowe/PGE EKSTRALIGA

Andrzej Lebiediew o torze w Krośnie „Tego toru cały czas się uczymy”

Lebiediew
fot. Mateusz Biskup

Autor: Krzysztof Choroszy

Andrzej Lebiediew o torze w Krośnie „Tego toru cały czas się uczymy”

W nocy przed czwartkowym, zaległym meczem, pomiędzy Wilkami Krosno a Włókniarzem Częstochowa, wystąpiły opady deszczu. Warunki atmosferyczne mogły pozmieniać perspektywę zawodnikom gospodarzy, którzy w przeddzień spotkania odbyli trening na krośnieńskim owalu.

Zmarzlik z innej galaktyki, Stal z jednym liderem – oceny pomeczowe

W wywiadzie dla Eleven Sports kapitan Wilków, Andrzej Lebiediew, zapytany został o tor, czy różni się on względem środowego treningu. Łotysz odpowiedział, że oni nadal uczą się tego toru i ciągle się on zmienia, a na tę chwilę nie są w stanie przygotować toru identycznie, względem treningów. Dodał, że wszyscy w klubie ciężko pracują na to, aby tor był powtarzalny.

„”To jest tak, że tego toru się cały czas uczymy i toromistrz, i wszyscy my, cały czas się go uczymy, cały czas on się zmienia, także nie możemy do końca zrobić identyczny tor, na którym trenowaliśmy i przełożyć to albo na następny trening, albo na następne zawody. Toromistrz i cały zarząd, wszyscy ludzie, którzy dookoła pracują ciężko, żeby ten tor był powtarzalny, i to z każdym następnym treningiem, tygodniem się robi” – mówił Andrzej Lebiediew w wywiadzie dla Eleven Sports.

Przypomnijmy, że na drużynę Wilków Krosno zostały nałożone sankcje za nieodpowiednie przygotowanie toru na trzy pierwsze mecze w ligowe, zawieszeni zostali między innymi toromistrz i trener, a na klub nałożono karę finansową. Ostatnie dwa mecze w Krośnie, ze Spartą Wrocław i Włókniarzem Częstochowa, były już rozgrywane na bardzo twardej nawierzchni.

MAGAZYN ŻUŻLOWY Best Speedway TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *