Żużel - Ekscytujące Aktualności

Przejdź do treści
Aktualności/Metalkas 2. Ekstraliga/Wywiady

Aleksander Grygolec – „Kontuzje były spowodowane gorącą głową”

Aleksander Grygolec

Autor: Wojciech Kamiński

Oceń Wpis

Aleksander Grygolec – „Kontuzje były spowodowane gorącą głową”

Aleksander Grygolec udzielił odpowiedzi na kilka pytań w wywiadzie dla orzel.lodz.pl. Zapytany o stan zdrowia odpowiedział, że zarówno on i lekarze są zadowoleni z efektów operacji nogi, która miała miejsce, a teraz jego jedynym zmartwieniem jest operacja ręki i przygotowanie do sezonu.

” Na start sezonu na pewno będę gotowy. Myślę, że zdążę się również dobrze do niego przygotować. 

Zapytany o współpracę z kolegami z formacji juniorskiej przyznał, że rywalizacja zapowiada się ciekawie. Podkreślił także, że atmosfera w zespole jest bardzo pozytywna a relacje z Mateuszem Dulem i z Jakubem Sroką bardzo dobre.

„Od Adama Skórnickiego nauczyłem się bardzo dużo. Tak naprawdę przez całą moją karierę, od kiedy jeżdżę w lidze jest przy mnie właśnie trener Skórnicki.

Reklamy

Młody zawodnik wyznał, że to właśnie dzięki trenerowi Skórnickiemu poznał tajniki funkcjonowania sprzętu żużlowego i bardzo dużo uczy się dzięki podpowiedzią trenera.

Ostatnim poruszonym zagadnieniem były przewidywania na sezon 2022.

Aleksander Grygolec

Przede wszystkim celem jest przejechanie sezonu bez problemów zdrowotnych

Aleksander Grygolec przyznał, że w tym sezonie kontuzje były spowodowane gorącą głową i będzie chciał w możliwie najlepszy sposób zapanować nad swoją jazdą, przez chociażby mniej agresywną jazdę w mniej ważnych zawodach. Kluczowym aspektem dla niego będzie zdobycie miejsca w składzie i awans do półfinałów DMPJ. Przechodząc do spekulacji dotyczących występów w eWinner 1. Lidze powiedział, że wywalczenie awansu do Ekstraligi może być ciężkim zadaniem ale pozycja teoretycznie słabszej drużyny może okazać się atutem.

fot. orzel.lodz.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasi partnerzy

×